Lider pokonany (IV liga)

2005-05-16 10:00

W meczu 27. kolejki piłkarze PKS Olimpii pokonali na wyjeździe lidera IV ligi Jeziorak Iława 3:2 (2:2). Zwycięską bramkę dla elblążan zdobył w 92 minucie Wiesław Korzeb.

Zrównali się punktami (B-klasa)

2005-05-10 12:00

Kolejne zwycięstwo zanotowała B-klasowa ZKS Olimpia, która w minioną niedzielę pokonała na wyjeździe Unię Urowo 5:2. Elblążanie mają teraz tyle samo punktów co prowadzące Number One Braniewo, ale rozegrany jeden mecz więcej.

Strata się zmniejszyła (IV liga)

2005-05-09 11:00

Najwyższe zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli piłkarze PKS Olimpii Elbląg. Wczoraj w meczu 26. kolejki elblążanie pokonali na wyjeździe MKS Korsze 3:0 (1:0). Natomiast nasz najgroźniejszy rywal Jeziorak Iława zaledwie zremisował 0:0 z Romintą Gołdap.

Turniej amatorów (tenis ziemny)

2005-05-05 10:00

Radosław Łukacz w singlu oraz para Radosław Łuczak/Jacek Kosmaczewski zostali zwycięzcami rozgrywanego w Elblągu turnieju tenisowego amatorów o puchar Reproskan.

Gramy dalej (piłka nożna)

2005-05-04 11:30

Wczoraj w 1/4 finału pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim piłkarze PKS Olimpii Elbląg pokonali na wyjeździe Huragan Morąg 2:0 (1:0). Tym samym elblążanie awansowali do półfinału rozgrywek.

Stracili pierwsze punkty (IV liga)

2005-05-02 10:30

Pierwsze punkty w rundzie wiosennej stracili piłkarze PKS Olimpii, którzy w sobotę zaledwie zremisowali z Romintą Gołdap 2:2. Elblążanie obie bramki stracili po kardynalnych błędach.

Szósta wygrana (piłka nożna)

2005-04-28 11:00

W zaległym meczu 18. kolejki piłkarze PKS Olimpii Elbląg pokonali wczoraj na wyjeździe zespół Motor Lubawa 2:1 (0:1). Dla podopiecznych trenera Andrzeja Biangi było to szóste z rzędu zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Walczą o awans (B-klasa)

2005-04-26 10:00

Drugie z rzędu zwycięstwo zanotowali grający w B-klasie piłkarze ZKS Olimpii. Tym razem zespół prowadzony przez trenera Dariusza Kaczmarczyka pokonał na wyjeździe Tajfun Maliniak 3:0.

Kolejne punkty (IV liga)

2005-04-25 11:00

W meczu 24. kolejki piłkarze PKS Olimpii pokonali na wyjeździe Warmiaka Łuktę 1:0 (1:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył dla naszego zespołu w 28 minucie Tomasz Sambor.

Cieszą tylko punkty (IV liga)

2005-04-21 09:30

Wczoraj w meczu 23. kolejki piłkarze PKS Olimpii pokonali na własnym boisku Zamek Kurzętnik 2:0 (0:0). Cieszą zdobyte trzy punkty przez żółto-biało-niebieskich, bo ich gra nadal pozostawia wiele do życzenia.

Po raz drugi (IV liga)

2005-04-18 11:30

W meczu 22. kolejki PKS Olimpia pokonała na wyjeździe Victorię Bartoszyce 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 68 minucie Artur Chrzonowski.

Cieszą punkty (IV liga)

2005-04-11 11:00

W pierwszym meczu rundy wiosennej rozgrywanym w Elblągu piłkarze IV ligowej PKS Olimpii pokonali Tęcze Biskupiec 2:0 (2:0). Po tym meczu elblążanie tracą już tylko trzy punkty dom prowadzącego w tabeli Jezioraka Iława.

Emocji nie było (IV liga)

2005-04-04 17:00

W cieniu doniesień z Watykanu w pierwszym meczu rundy wiosennej PKS Olimpia Elbląg pokonała na wyjeździe Ewingi Zalewo 2:0. Zwycięstwo nie przyszło jednak elblążanom łatwo, a pierwsza bramka padła dopiero po 67 minutach gry.

Wojciech Łazarek w Elblągu

2005-03-30 10:00

Wczoraj w naszym mieście gościł Wojciech Łazarek, trener-legenda, który trzydzieści lat temu wprowadził Olimpię do II ligi. Oprócz zajęć praktycznych i teoretycznych z trenerami i zawodnikami Wojciechowi Łazarkowi nie zabrakło czasu na spotkanie z dawnymi kolegami.

Zwycięskie Pomorze

2005-03-07 11:45

Czwarte i ósme miejsce zajęły drużyny Olimpii Elbląg chłopców rocznika 1991 w rozegranym w niedzielę turnieju o Puchar Prezesa ZKS Olimpia Elbląg.

W niedzielę turniej

2005-03-02 12:00

W najbliższą niedzielę w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Elblągu odbędzie się Turniej o Puchar Prezesa ZKS Olimpia Elbląg chłopców rocznika 1991. Patronat prasowy nad tą imprezą objął portEl.

To mrówcza praca

2005-02-26 14:00

Rozmowa ze Sławomirem Kapłonem, który przygotowuje publikację o historii elbląskiego klubu Olimpia.

Wygrana ZKS

2005-02-25 15:30

Piłkarze B-klasowej ZKS Olimpia Elbląg wygrali ze znacznie wyżej notowaną Polonią Pasłęk 3:2. To kolejny ze sparingów elbląskiego zespołu przed rundą rewanżową B-klasy.

Zagrają żacy (piłka nożna)

2005-02-01 22:00

W najbliższą sobotę 5 lutego w Elblągu rozegrany zostanie turniej halowej piłki nożnej żaków z rocznika 1993. Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy Olimpia Elbląg.

Kibice dla Orkiestry

2005-01-05 10:30

W sobotę 8 stycznia na stadionie przy ul. Krakusa rozegrany zostanie mecz przyjaźni między dwoma zespołami Olimpii. Zebrane podczas imprezy pieniądze zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.