Zabójcza końcówka (IV liga)

2005-08-22 10:49

W kolejnym spotkaniu z rzędu elbląska Olimpia przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę w doliczonym czasie gry. Żółto-biało-niebiescy pokonali w Działdowie miejscowy Start 3:2, przegrywając na trzy minuty przed końcem meczu 1:2. Bramki dla Olimpii zdobyli Sambor, Chrzonowski i Wierzba.

Inauguracja A-klasy

2005-08-15 20:05

W miniony weekend zainaugurowano rozgrywki A-klasy. Pierwszym liderem sezonu jest GLKS Miłakowo, który rozgromił Unię Susz 5:0. Bardzo udanie wystartowali piłkarze beniaminka ZKS Olimpii Elbląg, którzy pokonali w Gronowie solidną ekipę Pomowca 5:1.

Kolejny dreszczowiec (IV liga)

2005-08-15 19:42

Piłkarze czwartoligowej Olimpii wygrali pierwszy w tym sezonie ligowy mecz na własnym boisku. Olimpijczycy pokonali nie bez problemów Romintę Gołdap 2:1, zdobywając oba gole w samej końcówce meczu. Strzelcami bramek dla elblążan byli Lizak i Sierechan.

Wymęczone zwycięstwo (piłka nożna)

2005-08-10 22:00

Olimpia odniosła pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Elblążanie pokonali w meczu wyjazdowym Motor Lubawę 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów w 34 minucie meczu zdobył Krzysztof Wierzba.

Pechowy remis (piłka nożna)

2005-08-08 22:00

Niezbyt udanie ligowe zmagania w sezonie 2005/06 zainaugurowała elbląska Olimpia. Zespół postrzegany jako główny faworyt do wygrania ligi zaledwie zremisował na własnym boisku z Victorią Bartoszyce 3:3.

Ostatni sprawdzian (piłka nożna)

2005-08-01 16:00

Na tydzień przed inauguracją sezonu w IV lidze Olimpia rozegrała ostatni w trakcie przygotowań sparing. Żółto-biało niebiescy na własnym stadionie zremisowali z beniaminkiem III ligi pomorskiej Cartusią Kartuzy 1:1. Bramkę dla elblążan w 7. minucie meczu zdobył Ciesielski, wyrównanie dla gości było dziełem Bronera w 59. minucie.

Nabór do sekcji (piłka nożna)

2005-07-25 15:27

Klub Sportowy Olimpia Elbląg ogłasza nabór chłopców rocznika 1995 do sekcji piłki nożnej.

Szlifują formę (piłka nożna)

2005-07-18 09:45

Olimpia Elbląg rozegrała pierwszy mecz sparingowy w trakcie letnich przygotowań do sezonu. Przeciwnikiem podopiecznych Andrzeja Biangi była siódma drużyna klasy okręgowej, Zatoka Braniewo. Żółto-biało-niebiescy nie napotkali na większy opór ze strony niżej notowanego rywala. Wynik ustalony został jeszcze przed przerwą za sprawą Bogusława Lizaka, który dwukrotnie w 15 i 30 minucie gry wpisał się na listę strzelców.

Jest terminarz (piłka nożna)

2005-07-13 09:55

Znamy już terminarz IV ligi warmińsko-mazurskiej na sezon 2005/06.

Zbiorowy tumiwisizm (IV liga)

2005-06-23 16:15

W fatalnym stylu pożegnali się z kibicami piłkarze IV ligowej Olimpii. Gracze z Agrykola przegrali w ostatnim meczu sezonu z Granicą Kętrzyn 0:1.

Podwójne mistrzostwo (piłka nożna)

2005-06-21 09:40

Bardzo miłą niespodziankę sprawili kibicom, a także swoim rodzicom i opiekunom młodzi piłkarze Olimpii Elbląg. Trampkarze z rocznika 1992 oraz żacy z rocznika 1993 wygrali swoje turnieje finałowe i tym samym zostali mistrzami województwa.

Bez wiary, bez chęci (IV liga)

2005-06-20 09:37

Najsłabszy mecz tej wiosny rozegrali w minioną sobotę piłkarze IV ligowej Olimpii. Elblążanie nie zdołali pokonać na własnym stadionie średnio spisującej się ekipy Orląt Reszel. Co więcej, przyjezdni zdołali strzelić aż 3 gole – wcześniej na naszym stadionie taka sztuka udała się tylko Jeziorakowi Iława i Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie w Pucharze Polski.

Może za rok? (piłka nożna)

2005-06-14 13:29

Piłkarze Olimpii kolejny sezon spędzą na czwartoligowym froncie. Z awansu do III ligi cieszą się w Iławie. Remis Olimpii z Polonią Pasłęk 0-0 przy jednoczesnym zwycięstwie 4-0 Jezioraka nad Startem Działdowo oznacza, że na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu 2004/05 iławianie zapewnili sobie promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ta ostatnia minuta (IV liga)

2005-06-09 09:38

Kolejne trzy punkty w rundzie wiosennej zdobyli piłkarze PKS Olimpii, którzy wczoraj przed własną publicznością pokonali Start Działdowo 3:2 (1:1). Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił z rzutu karnego już w doliczonym czasie gry Marek Młynik.

Pierwsza porażka (IV liga)

2005-06-06 09:36

W meczu 31. kolejki PKS Olimpia przegrała na wyjeździe z Mrągovią Mrągowo 1:2 (1:1). Jest to pierwsza ligowa porażka naszych piłkarzy w rundzie wiosennej.

Walczyli, ale przegrali (piłka nożna)

2005-06-02 09:33

W tym sezonie przygoda z Pucharem Polski dla piłkarzy PKS Olimpii zakończyła się w półfinale. Wczoraj na własnym stadionie elblążanie ulegli Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie 1:3 (0:1) i odpadli z rozgrywek.

Gonią lidera (IV liga)

2005-05-30 10:14

Kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze PKS Olimpii, którzy pokonali na własnym boisku Huragan Morąg 1:0 (0:0). Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 75 min. z rzutu karnego Adam Cicherski. Po tym meczu elblążanie tracą to prowadzącego Jezioraka Iława zalewie jeden punkt.

Czas na Drwęce (piłka nożna)

2005-05-25 20:16

Piłkarze PKS Olimpii awansowali do półfinału wojewódzkiego pucharu Polski. W rozegranym dzisiaj meczu elblążanie pokonali na wyjeździe Mazura Ełk 2:0. W następnej rundzie naszym rywale będzie III-ligowa Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

Wygrali w dziesiątkę (IV liga)

2005-05-23 10:00

W meczu 29. kolejki piłkarze PKS Olimpii pokonali na wyjeździe Sokół Ostróda 1:0 (1:0). Elblążanie od 37 min. grali w dziesiątkę, po tym jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Rafał Anuszek.

Mogło być skuteczniej (IV liga)

2005-05-19 09:30

Kolejne trzy punkty wywalczyli piłkarze PKS Olimpii, którzy wczoraj na własnym stadionie pokonali Mazura Ełk 2:1 (0:0). Wygrana elblążan mogłaby być wyższa, gdyby nie słaba skuteczność naszych piłkarzy.