Olimpia podejmuje Unię Tarnów (piłka nożna)

2013-05-10 16:35

W sobotę 11 mają o godz. 17:00 rozpocznie się mecz 29. kolejki II ligi, w którym elbląska Olimpia zmierzy się z Unią Tarnów. Do tego spotkania żółto-biało-niebiescy przystąpią po dwóch kolejnych porażkach z Siarką Tarnobrzeg i Garbarnią Kraków.

Druga porażka z rzędu Olimpii (piłka nożna)

2013-05-08 18:48

W meczu 28. kolejki II ligi Olimpia przegrała w Krakowie z Garbarnią 0:1. Jedyny gol w meczu padł w 78. minucie z rzutu karnego egzekwowanego przez Mateusza Brozia. W tej samej akcji czerwoną kartkę zobaczył Rafał Maciążek i elblążanie kończyli mecz w osłabieniu.

Olimpia gra w Krakowie z Garbarnią (piłka nożna)

2013-05-07 12:19

W środę 8 maja o godz. 17 w Krakowie na stadionie Hutnika elbląska Olimpia zmierzy się w meczu mistrzowskim II ligi z Garbarnią. To 28. kolejka obecnego sezonu. Mecz będzie można śledzić w tekstowej relacji live za pośrednictwem witryny www.lajfy.com

Pierwsza porażka Olimpii w rundzie wiosennej (piłka nożna)

2013-05-04 19:03

W meczu 27. kolejki II ligi elbląska Olimpia uległa niespodziewanie na własnym boisku Siarce Tarnobrzeg 0:1. To pierwszy stracony gol Olimpii w rundzie wiosennej i pierwsza porażka w 2013 roku. Zobacz zdjęcia z meczu

Olimpia podejmuje Siarkę Tarnobrzeg (piłka nożna)

2013-05-03 13:31

W sobotę 4 maja o godz. 17 drugoligowa Olimpia w meczu o mistrzowskie punkty zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg. Żółto-biało-niebiescy w 2013 roku jeszcze nie stracili gola i będą zapewne chcieli przedłużyć tę passę w starciu z beniaminkiem z Podkarpacia.

Punkt Olimpii w Rzeszowie (piłka nożna)

2013-04-27 18:59

W meczu 26. kolejki Olimpia bezbramkowo zremisowała w Rzeszowie z Resovią. To 13 podział punktów żółto-biało-niebieskich. Bramkarz elbląskiej jedenastki Aleksiej Rogaczow nie puścił gola od 890 minut. W sobotę 4 maja podopieczni Olega Raduszko w kolejnej serii spotkań zmierzą się na własnym boisku z Siarką Tarnobrzeg.

Daleki wyjazd Olimpii (piłka nożna)

2013-04-26 12:06

Po emocjach związanych ze środowym pojedynkiem z liderem Wisłą Płock, przed elbląską Olimpią starcie z kolejnym wymagającym rywalem. W sobotę 27 kwietnia o godz. 16 żółto-biało-niebiescy zmierzą się w Rzeszowie z Resovią.

Podział punktów w meczu Olimpii (piłka nożna)

2013-04-24 19:35

W meczu 25. kolejki II ligi gr. wschodniej Olimpia Elbląg zremisowała na własnym boisku 0:0 z liderem Wisłą Płock. To dwunasty podział punktów żółto-biało-niebieskich w sezonie. Zobacz zdjęcia.

Olimpia podejmuje lidera (piłka nożna)

2013-04-23 17:19

W środę 24 kwietnia o godz. 17 na stadionie miejskim przy ul. Agrykola 8 dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku w drugiej lidze piłki nożnej. Czwarta w tabeli Olimpia zmierzy się z liderem Wisłą Płock. Ten mecz, obok derbów Rzeszowa, kandyduje bez wątpienia do miana hitu 25. kolejki grupy wschodniej drugiej ligi.

Olimpia wygrała ze Świtem (piłka nożna)

2013-04-20 19:29

W meczu 24. kolejki II ligi Olimpia pokonała w Nowym Dworze Mazowieckim miejscowy Świt 1:0 (1:0) po golu Krzysztofa Wierzby w 3. minucie. Elblążanie kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce dla Kiriłła Raduszko i złamaniu nosa jakiego doznał Witalij Nadijewskij.

Czerwona latarnia ligi na drodze Olimpii (piłka nożna)

2013-04-19 13:18

W sobotę 20 kwietnia elbląska Olimpia w 24 serii spotkań o mistrzowskie punkty zmierzy się na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór. Gospodarze tej konfrontacji znajdują się na samym dnie ligowej tabeli z dorobkiem 14 punktów. Początek meczu o godz. 17.

Zostaw swój 1 procent w Elblągu

2013-04-18 13:02

Kończy się okres rozliczania PIT-ów, a wraz z nim możliwość przekazania 1 proc. podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2012 na wybraną organizację pożytku publicznego, która funkcjonuje na terenie naszego miasta. Wystarczy wpisać numer KRS w odpowiednie okienko deklaracji.

Nowe terminy meczów Olimpii (piłka nożna)

2013-04-18 12:18

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN na posiedzeniu w dniu 17 kwietnia ustalił nowe terminy zaległych meczów II ligi. Liga została wydłużona do 15 czerwca, pierwotnie ostatni mecz sezonu 2012/13 w drugiej lidze miał się odbyć 9 czerwca.

Efektowne zwycięstwo Olimpii (piłka nożna)

2013-04-17 18:13

W zaległym meczu 19. kolejki elbląska Olimpia pokonała wysoko 3:0 Wigry Suwałki. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie spotkania, a zdobyli je Witalij Nadijewskij (k.), Kiriłł Raduszko i Krzysztof Wierzba. Po 21. rozegranych meczach olimpijczycy mają na koncie 32 punkty. Zobacz zdjęcia z meczu.

Olimpia znów na remis (piłka nożna)

2013-04-13 18:18

Elbląska Olimpia po raz jedenasty w sezonie podzieliła się z rywalem punktami. Tym razem żółto-biało-niebiescy w wyjazdowym meczu 23. kolejki zremisowali z Pogonią Siedlce 0:0. W najbliższą środę 17 kwietnia żółto-biało-niebiescy w zaległym meczu podejmą Wigry Suwałki (godz. 16).

Olimpia gra w Siedlcach (piłka nożna)

2013-04-12 14:15

23. kolejka to pierwsza kolejka wiosenna, która odbędzie się zgodnie z planem. Wydaje się, że zima na dobre odpuściła i piłkarze zaczną realizować założony terminarz. Elblążanie na mecz udali się w piątek po południu, po porannym rozruchu. Trener Oleg Raduszko będzie mógł skorzystać praktycznie z wszystkich zawodników, których ma w kadrze, oprócz kontuzjowanego od dłuższego czasu Marka Paprockiego.

Odrobiona zaległość. Olimpia - Stal Rzeszów 0:0

2013-04-03 18:32

W zaległym meczu 18. kolejki II ligi Olimpia zremisowała bezbramkowo na własnym boisku ze Stalą Rzeszów. Mecz obfitował w wiele dramatycznych okoliczności - w 62. minucie Aleksiej Rogaczow nie strzelił rzutu karnego, a cztery minuty później z boiska wyrzucony został Tomasz Lewandowski i gospodarze kończyli w dziesiątkę. Zobacz więcej zdjęć z meczu.

Bitwa na błocie dla Olimpii. Olimpia - Motor 1:0 (piłka nożna)

2013-03-30 16:53

W meczu 21. kolejki II ligi Olimpia pokonała na własnym boisku Motor Lublin 1:0 (0:0). Gola na wagę trzech punktów zdobył w 58. minucie Kiriłł Raduszko. Mecz toczył się w anormalnych warunkach, w których lepiej poradzili sobie elblążanie. Zobacz zdjęcia.

Olimpia podejmuje Motor Lublin (piłka nożna)

2013-03-29 16:26

W Wielką Sobotę wreszcie ligowe zmagania zainauguruje elbląska Olimpia. Po trzech przełożonych meczach żółto-biało-niebiescy wybiegną na boisko i zmierzą się Motorem Lublin, dla którego będzie to również premierowy występ w 2013 roku. Mecz w sobotę 30 marca o godz. 15.

Pogoda nie sprzyja kajakarzom

2013-03-27 08:18

Zaplanowane na 5-7 kwietnia Ogólnopolskie Konsultacje Seniorów w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, na których po raz pierwszy  startowałby, jako Senior elbląski kajakarz Wojciech Załuski, zostały z powodu warunków pogodowych odwołane.