UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przecież sami chcieliście, żeby tak dziś wyglądała Polska. No to w czym problem? Bezczelne, wyrachowane cwaniackie towarzystwo zl0dz1ei partyjnych ograbia Was z owoców pracy, a Wy się jeszcze cieszycie i głosujecie na nich dalej. Jak Wy, wyborcy PIS sami byście siebie określili? Jestem ciekaw, jak nazwać takiego człowieka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    134
    22
    Mają co chcieli(2023-06-22)
  • @Mają co chcieli - Tam już nawet białych rękawiczek się nie zakłada, kolejne wille, kolejne transze, kolejne konkursy. Czują przegrane wybory i zbroją się majątkowo na 4 chude lata.
  • @Mają co chcieli - My nie mamy " owoców z pracy" bo nie pracujemy !
  • @Mają co chcieli - Zamiast PIS wstaw: PO PSL SLD itd.. a wypowiedź nadal będzie aktualna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Ruminek(2023-06-22)
  • @Mają co chcieli - Zobacz co innego się dzieje w UM Elbląg. Koleś bez kwalifikacji dostaje pracę w Mosirze, dlatego bo jest członkiem Platformy Obywatelskiej. To Cię nie dziwi. Druga sprawa Pani Falej niech jedzie do Olsztyna i tam mąci, bo tam jej miejsce. Falej z daleka od Elbląga. Chciałbym wiedzieć ile Wróblewski wydał miejskich pieniędzy na różne stowarzyszenia i fundacja, o pieniądzach bezsensownie wydanych na "walkę" o port nie wspomnę. To nie i interesuje Pani Falej, bo miastem Elbląg współrządzi lewica. Hipokryzja i zakłamanie pełną gębą, jak to komuchy swoich nie ruszamy.
  • @Wet - Sfera polityczna jest brudna z każdej strony, ludzie są ułomni i jak mają możliwości to z nich korzystają, kontrole są potrzebne, ale tu wyraźnie widać że jest to element walki politycznej, pani Falej jest wyraźnie monotematyczna i dlatego nie mam zaufania do tej pani, bierze udział w ukartowanej grze...
  • @Mają co chcieli - on tam poprostu mieszka?
  • @Mają co chcieli - Jestem dumny że głosowałem na PIS i w przyszłych wyborach też na nich oddam głos. Ciekaw jestem jak się czują osły które głosują na POlszewików.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    z Suchacza(2023-06-23)
  • @z Suchacza - Akurat neobolszewicy to PIS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    paweł879(2023-06-23)
Reklama