UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie redaktorku, elektorat PiS jest większością w tym kraju. Radzę przypomnieć sobie wyniki ostatnich wyborów. Która partia samodzielnie zdobyła najwięcej głosów? To był właśnie PiS. Bronisz pan Tuska a nie masz pan pojęcia z czym mamy tu do czynienia. Ten człowiek nienawidzi Polskę i Polaków. Sam się do tego przyznał w nagranej rozmowie z dziennikarzem. Powiedział, że jak pomysli, że ma znowu w sejmie zasiadać to go skręca na wymioty. Skoro to takie straszne to dlaczego tu przylazł znowu? Wiesz pan dlaczego? Dla kasy jedynie. Pomogli mu wpływowi ludzie z Unii, zasponsorowali intensywną i natarczywą kampanię w mediach społecznościowych a teraz Tusk musi spłacić ten dług. Robi to co jest w interesie rządzących Europą, Niemców. Już nam śniadych inżynierów zafundował, ogranicza katolickie i narodowościowe wychowanie dzieci w szkołach a to dopiero początki. Atomu ma nie być, CPK też nie, portu w Świnoujściu też ma nie być bo to konkurencja dla Niemiec. Won z tym rządem zdrajców i nieudaczników!
  • To niech pan ułaskawiacz otrzyma polecenie i samodzielnie rozwiąże obecny Sejm, Pyk i zobaczymy kto ma większość. Zrobił by dawno... ale się jakoś boi. Tyle was milionów, że powinien bez mrugnięcia okiem, no dlaczego, dlaczego (kiedyś jeden mały też rozwiązał Sejm i jak to się dla niego wtedy skończyło) Polacy głupi nie są, a przynajmniej spora cześć.
  • Samodzielnie to znaczy partia pod przywództwem zera została wchłonięta przez populizm i socjopatię ? "Ten człowiek nienawidzi Polskę i Polaków. " populizm i socjotechnika zrobiły z pańskiego mózgu galaretkę o smaku bliżej nieokreślonym, bo nawet ta o smaku truskawkowym nie objawiłaby na publicznym forum takich idiotyzmów. Śniadym inżynierom i lekarzom to NAJWIĘCEJ WIZ WYDAŁ MSZ populizmu i socjopatologii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    GłębokaMyśl(2024-01-25)
  • Jak mawia pan Tusk - polskość to nienormalność, panie redaktorze. Swoją drogą jak redaktor może być tak bardzo stronniczy, usta pełne frazesów a tak naprawdę chodzi o władzę i kasę.
  • Napisz kiedy Tusk tak powiedział - "polskość to nienormalność", czekam.
  • @N.p. - Przeczytaj sobie jego "esej" "Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu" - zaczyna swój esej Tusk. Po czym dodaje: Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię (nie chcę mimo wszystko?), wypaliły znamię; i każą je z dumą obnosić. Więc staję się nienormalny, wypełniony do granic polskością, i tam, gdzie inni mówią człowiek, ja mówię Polak; gdzie inni mówią kultura, cywilizacja i pieniądz, ja krzyczę; Bóg, Honor i Ojczyzna (wszystko koniecznie dużą literą); kiedy inni budują, kochają się i umierają, my walczymy, powstajemy i giniemy. I tylko w krótkich chwilach przerwy rozważamy nasz narodowy etos odrobinę krytyczniej, czytamy Brzozowskiego i Gombrowicza, stajemy się normalniejsi. - to zaledwie tylko fragment jego tekstu. Tu, w archiwum miesięcznika "Znak", przeczytasz cały esej Tuska. sej"
  • Tu chodzi kolego o chorą OBŁUDNĄ "Polskość" cwaniaków i oszustów. Trzeba czytać ze zrozumieniem.
  • @GłębokaMyśl - Opasie uważaj na cholesterol bo cię za wole ściśnie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    antyryży(2024-01-25)
  • Jeśli uważasz polskość w ujęciu pisuarowym za zjawisko normalne i pożądane to GM serdecznie ci gratuluje... Choć właściwie to powinna pogratulować populizmowi i socjotechnice za sprawne i skuteczne wypranie mózgu szanownego pana z jakichkolwiek możliwości myślenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    GłębokaMyśl(2024-01-26)
  • @antyryży - "PiS się mobilizuje" WARUJ Cywil. WARUJ !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    GłębokaMyśl(2024-01-26)
Reklama