Zwycięstwo z Concordią

2018-05-07 09:26

Ósmą kolejką ekstraklasy B1 juniora młodszego Olimpia Elbląg rozpoczęła od meczu rewanżowego z Concordią. Są to decydujące starcia w tych rozgrywkach.

Olimpia utonęła w Warcie

2018-05-05 17:40

Olimpia Elbląg znów straciła bramkę w pierwszych minutach meczu. W Poznaniu (w meczu z Wartą) nie powtórzył się scenariusz z Bełchatowa i żółto-biało-niebiescy nie zdołali odrobić strat. Tym samym skończyła się seria dziesięciu meczów z rzędu bez porażki na wyjeździe w wykonaniu elbląskiego zespołu. Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1:0.

Olimpia musi przepłynąć Wartę

2018-05-04 14:00

Najbliższe spotkanie Olimpii Elbląg z Wartą Poznań może przybliżyć jego zwycięzcę do upragnionego awansu. Bezpośrednie starcie trzeciej z piątą drużyną drugoligowych zmagań zapowiada się niezwykle interesująco.

Zmiany na ligowych boiskach. Co czeka Olimpię?

2018-05-02 11:15

Brak baraży pomiędzy czwartą drużyną II ligi a 15. drużyną zaplecza ekstraklasy, 21 kolejek w rundzie jesiennej i przesunięcie startu Pucharu Polski – to najważniejsze zmiany, jakie Polski Związek Piłki Nożnej przygotował dla I i II ligi piłki nożnej w sezonie 2018/19.

Zwycięstwo w Ostródzie

2018-04-30 14:27

Juniorzy młodsi Olimpii Elbląg są na półmetku rozgrywek Ekstraklasy B1 Juniora Młodszego. W minionym tygodniu rozegrali 7. kolejkę z drużyną AP Ostróda, którą pokonali 2:3.

Warmia Olsztyn pokonana

2018-04-30 11:05

Wysokim zwycięstwem zakończył się sobotni (28 kwietnia) mecz Olimpii Elbląg rocznik 2005 z Warmią Olsztyn 7:1 (2:1). Niestety mimo wysokiego zwycięstwa początek meczu nie był zbyt udany w wykonaniu zawodników Olimpii. Pierwsze minuty to prawdziwy festiwal niewykorzystanych okazji, czyli trzech stuprocentowych sytuacji bramkowych.

Olimpia po półmetku  (opinia)

Olimpia po półmetku (opinia)

2018-04-30 10:43

Delikatne rozczarowanie muszą czuć kibice Olimpii Elbląg po ośmiu meczach rozegranych na wiosnę. Zespół, który przezimował na piątej pozycji, z dwoma punktami straty do miejsca barażowego, nie wykorzystuje potknięć rywali i nie może doskoczyć do czwartej (o miejscach premiowanych awansem bezpośrednim nie wspominamy) pozycji.

Anton dał remis

2018-04-28 18:31

Na niego zawsze można liczyć. Po pierwszej połowie meczu w Bełchatowie z tamtejszym GKS-em Olimpia przegrywała 0:1. Po przerwie niezawodny Anton Kolosov wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy i zdobył wyrównującą bramkę. Jak się później okazało, był to gol na wagę remisu. GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1:1.

Misja Bełchatów

2018-04-27 12:30

Już trzy dni po wygranym wyjazdowym meczu z Gryfem Wejherowo Olimpia Elbląg zmierzy się w kolejnym pojedynku z GKS Bełchatów. W pierwszym meczu obu zespołów Olimpia wygrała przy Agrykola 1:0 po golu Kamil Wengera w 90. minucie spotkania. Kibice żółto-biało-niebieskich nie mieliby nic przeciwko, gdyby taki wynik się powtórzył.

Olimpia znów zwycięska

2018-04-25 18:39

Adamowi Borosowi udało się jedno: przywrócić piłkarzom Olimpii wiarę i pewność siebie po ostatnim meczu. Skazywani na pożarcie żółto-biało-niebiescy jako pierwsi w tym roku wywieźli z Wejherowa trzy punkty. Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 1:3.

Kibice Olimpii na medal

2018-04-25 11:16

Olimpia Elbląg chwali postawę kibiców, którzy podczas ostatniego meczu z ŁKS Łódź, dopingowali piłkarzy żółto-biało-niebieskich do ostatniej minuty, mimo wysokiej porażki.

Pokonać rycerzy wiosny

2018-04-25 08:20

Gryf Wejherowo, z którym dzisiaj zmierzy się Olimpia Elbląg, to absolutna rewelacja wiosennych rozgrywek II ligi. Zespół skazany przez wielu na spadek w siedmiu ostatnich spotkaniach zdobył 17 punktów, 5 razy wygrywając i dwa razy remisując. To świadczy o tym, jak trudne zadanie czeka żółto-biało-niebieskich w Wejherowie.

Nabór nadal trwa

2018-04-24 12:33

Od września 2018 r. dzięki współpracy Urzędu Miasta w Elblągu, Warmińsko - Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz ZKS Olimpii Elbląg rozpoczyna swoją działalność Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Młodzieży w Piłce Nożnej, którego siedzibą będzie Elbląg. Jesteśmy już po rekrutacji podstawowej, która pokazała, że powstaną prawie wszystkie oddziały.

Pojedynek dwóch Olimpii

2018-04-23 12:58

W niedzielne popołudnie (22 kwietnia) doszło do pojedynku pomiędzy dwiema drużynami Olimpii Elbląg. Pierwsza drużyna żółto-biało-niebieskich pokonała swoich młodszych kolegów z drugiej drużyny 2:1.

Olimpia przegrywa z Escolą

2018-04-23 12:34

To nie przypadek, że Escola Varsovia jest uznawana za najlepszy zespół w Polsce w roczniku 2003. Jej system szkolenia jest opracowany i wdrażany przez trenerów ze słynnego klubu hiszpańskiego.

Stomil pokonany

2018-04-23 09:29

W czwartej kolejce spotkań ekstraklasy młodzika Olimpia Elbląg rocznik 2005 spotkała się ze Stomilem Olsztyn. Żółto-biało-niebiescy wygrali ze Stomilem 3:1.

Przeanalizować i zapomnieć  (komentarze pomeczowe)

Przeanalizować i zapomnieć (komentarze pomeczowe)

2018-04-23 07:01

Do tego, że mecz z ŁKS-em Łódź nie będzie łatwy, nie trzeba było nikogo przekonywać. W najczarniejszych jednak snach kibice nie spodziewali się takiego lania. Co po meczu mówili pomocnik Olimpii Radosław Stępień i trener Adam Boros?

Bardzo zimny prysznic

2018-04-21 17:40

98 sekund potrzebowali piłkarze ŁKS-u, aby strzelić pierwszą bramkę w meczu z Olimpią Elbląg. Następnie goście dołożyli jeszcze cztery i rozgromili żółto-biało-niebieskich. Olimpia nie była w stanie przeciwstawić się łódzkiej drużynie i przegrała zasłużenie. Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź 0:5. Zobacz film zdjęcia

Hit sezonu przy Agrykola 8

2018-04-21 07:20

We wrześniu 2017 roku, po zwycięstwie nad ŁKS Łódź, Olimpia zaczęła serię zwycięskich meczów (choć jeszcze do fenomenalnej końcówki rundy jesiennej było daleko). Dzisiaj każdy kibic Olimpii życzyłby sobie, aby żółto-biało-niebiescy napisali podobny scenariusz. Mecz Olimpia Elbląg – ŁKS Łódź w sobotę 21 kwietnia o godz. 16 przy Agrykola 8.

Mateusz Szmydt: gramy o zwycięstwo

2018-04-18 13:36

W najbliższą sobotę do Elbląga przyjeżdża ŁKS Łódź – drużyna, która ma w swoim dorobku tytuły mistrza Polski. Łódzki zespół ma ambicje szybko wrócić do ekstraklasy, ale „po drodze” musi pokonać Olimpię Elbląg. O meczu sezonu na A8 rozmawiamy z pomocnikiem żółto-biało-niebieskich Mateuszem Szmydtem, którego gol przyczynił się do jesiennego zwycięstwa elblążan w Łodzi.