Andrzej Witan ratuje zwycięstwo

2022-08-20 18:54

Po zwycięstwie nad Stomilem i remisie na wyjeździe na Dolnym Śląsku piłkarze Olimpii zdobyli trzy punkty przed własną publicznością w meczu ze Zniczem Pruszków. Żółto-biało-niebiescy zdobywali bramki w pierwszych minutach każdej z połów, a zwycięstwo uratował Andrzej Witan. Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 2:1. Zobacz zdjęcia.

Pruszków w Elblągu. Olimpia z nowym piłkarzem

2022-08-19 16:00

Najciekawszym zestawieniem siódmej kolejki eWinner II ligi będzie spotkanie w Elblągu. Rywale plasują się na czołowych miejscach w tabeli, dojdzie do konfrontacji piątej Olimpii z trzecim Zniczem Pruszków.

Huragan wywiał trzy punkty

2022-08-14 19:58

Jeszcze kilka minut do końca wydawać by się mogło, że rezerwy Olimpii po meczu z Huraganem Morąg wrócą do Elbląga w wyśmienitych humorach. Niestety, w końcowych minutach gospodarze odwrócili losy spotkania o 180 stopni.

Punkt na Dolnym Śląsku

2022-08-13 14:55

Historyczny, pierwszy punkt w starciach z rezerwami Śląska Wrocław wywalczyli dziś piłkarze Olimpii Elbląg. Gola dla Olimpii zdobył Yan Senkevich w pierwszych minutach meczu. Żółto-biało-niebieskim nie udało się jednak utrzymać trzech punktów. Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg 1:1.

Następne w kolejce: rezerwy Śląska Wrocław

2022-08-12 07:00

Rezerwy Śląska Wrocław to jest zespół, który Olimpii „nie leży“. Cztery mecze i ani jednego punktu nie potrafili zdobyć żółto-biało-niebiescy w rywalizacji z zespołem ze stolicy Dolnego Śląska. W sobotę będzie okazja, żeby tę niechlubną passę zakończyć.

Olimpia - 4, Stomil - 0

2022-08-10 20:56

To był wieczór Olimpii Elbląg i kibiców. Przy kilkutysięcznej publiczności i telewizyjnej transmisji na żywo żółto-biało-niebiescy rozgromili Stomil Olsztyn 4:0. Zobacz zdjęcia.

Są takie mecze, których przegrać nie można

2022-08-09 16:00

Najbardziej interesujący mecz sezonu - tak zapowiada się środowe (10 sierpnia) spotkanie II ligi pomiędzy Olimpią Elbląg a Stomilem Olsztyn. Początek o godz. 19. Historia spotkań ze Stomilem trwa od ponad 40 lat i jest pełna emocji.

Olimpia - Stomil. Więcej niż mecz!

Olimpia – Stomil. Więcej niż mecz!

2022-08-09 12:30

Środowe spotkanie ze Stomilem Olsztyn nie będzie po prostu meczem. To wydarzenie od dawna elektryzuje kibiców, w powietrzu unosi się zapach piłkarskiego święta, jakiego Elbląg nie widział od dawna. Kolejki ustawiające się po bilet do klubowych kas, transmisja meczu w telewizji i perspektywa pełnego wypełnienia trybun przez kibiców, którzy za wszelką cenę chcą zedrzeć gardła za żółto-biało-niebieskich - to wszystko w środę na A8!

Siedem goli na Moniuszki

2022-08-07 20:36

Siedem goli oglądali dziś kibice na meczu rezerw Olimpii Elbląg z Jeziorakiem Iława. Niestety, jedną bramkę więcej zdobyli goście i to oni zgarnęli komplet punktów. Zobacz zdjęcia.

Aron Stasiak = gol

2022-08-06 18:51

Aron Stasiak zapewnił Olimpii Elbląg pierwsze trzy punkty w bieżącym sezonie II ligi. Piłkarz Olimpii trafił dziś w trzecim kolejnym meczu i zapewnił żółto-biało-niebieskim zwycięstwo. Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0:1.

Po pierwsze ligowe zwycięstwo

2022-08-05 07:00

W sobotę (6 sierpnia) Olimpia Elbląg na wyjeździe zmierzy się z Pogonią Siedlce. Dla podopiecznych Przemysława Gomułki będzie to okazja, aby zdobyć pierwsze trzy punkty w trwającej drugoligowej batalii.

Nadal bez zwycięstwa

2022-07-31 18:55

Nie udało się Olimpii Elbląg odnieść pierwszego zwycięstwa w ligowych zmaganiach. W niedzielnym(31 lipca) meczu podopieczni Przemysława Gomółki zremisowali z KKS 1925 Kalisz 2:2. Bramki dla żółto-biało-niebieskich zdobyli Aron Stasiak i Adrian Piekarski. Zobacz zdjęcia.

Drugie domowe spotkanie Olimpii

2022-07-30 15:11

Intensywne dni dla drugoligowców: liga przeplatana Pucharem Polski, mecze co trzy dni, weekend plus środek tygodnia. W środę Olimpia była w Krakowie, w niedzielę zagra u siebie z KKS-em 1925 Kalisz. Mecz o godzinie 17.

Olimpia kontra Bałtyk

2022-07-29 12:40

Żółto-biało-niebiescy zagrają z Bałtykiem Gdynia w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Spotkanie odbędzie się pod koniec sierpnia w Gdyni.

Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy

2022-07-27 19:45

Olimpia Elbląg awansowała do pierwszej rundy Pucharu Polski. W rundzie wstępnej elblążanie po karnych (3:2) wyeliminowali w Krakowie tamtejszą Garbarnię. Po 90. minutach był remis 1:1, dogrywka też nie przyniosła rozstrzygnięcia. Bramkę dla żółto-biało-niebieskich zdobył Aron Stasiak i był to gol nr 100 w historii występów Olimpii Elbląg na szczeblu centralnym Pucharu Polski.

Puchar Polski: Olimpia zagra w Krakowie

2022-07-26 18:00

Następuje zwolnienie blokady i rozpoczyna się druga piłkarska przygoda Olimpii w tym sezonie. Czy będzie długa, tego nie wiemy, bo Puchar Polski przypomina grę w rosyjską ruletkę, każdy błąd może oznaczać wykluczenie z rozgrywek. W środę (27 lipca), Olimpia zagra z Garbarnią w Krakowie.

Wyszarpany punkt

2022-07-24 22:53

Pierwszą bramkę dla Olimpii Elbląg w tym sezonie zdobył Marcin Rajch w ostatnich minutach meczu z Motorem Lublin. Ten gol zapewnił elblążanom premierowy punkt w rozgrywkach. Motor Lublin - Olimpia Elbląg 1:1.

Nowy napastnik w Olimpii, czas na Lublin

2022-07-22 09:00

Pozostaje niesmak po pierwszym meczu Olimpii, bo brak wygranej nikogo nie cieszy. Pierwszy mecz domowy pozostaje już historią, nową można zapisać w najbliższą sobotę, 23 lipca, w spotkaniu wyjazdowym z Motorem Lublin. Przeciwnik, podobnie jak Olimpia, jest w zasadzie nowym zespołem w porównaniu do minionej kampanii.

„Pierwsza kolejka pokazała, że rozgrywki będą ciężkie”

2022-07-20 14:00

O nastrojach w drużynie, sytuacji kadrowej i najbliższym przeciwniku. Zapraszamy do lektury wywiadu z asystentem trenera Olimpii Elbląg Patrykiem Szymikiem.

Porażka na inaugurację 2. ligi

2022-07-17 19:20

Czekaliśmy na potwierdzenie formy, którą Olimpia prezentowała podczas meczów sparingowych, ale się zawiedliśmy. Górnik Polkowice wylał kubeł zimnej wody na głowy żółto-biało-niebieskich i wygrał skromnie, ale zasłużenie 1:0. Zobacz zdjęcia.