UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To naprawdę przykre że ekogroszek kosztuje ponad 3400 w Castoramie, a ja muszę mieć 5ton na zimę. Wypłata minimalną krajowa. Drogo w sklepach, drogo opłaty, kredyt. Jak przetrwać?
  • 5 ton. To chyba masz jakiś wielki dom. Jak się go dorobiłeś na najniższej krajowej ?
  • kto teraz pracuje za najniższą krajową?? albo poniosła Cię fantazja, albo... na papierku najniższa krajowa - a reszta w kopercie, ale godząc się na to sam krzywdzisz siebie. I w momencie przejścia na emeryturę, pewnie będziesz obwiniał wszystkich za jej wysokość, a nie daj boże jak pójdziesz na chorobowe długotrwałe, będą Ci je liczyli od papierka a nie od koperty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    okoniowaty(2022-11-25)
  • @okoniowaty - Znam osobiście kogoś, kto pracuje za najniższą krajową, a obowiązki ma za przynajmniej 3-krotność tej stawki i nic pod stołem nie dostaje, więc zamknij ryj.
  • Wypłata minimalna a masz domek jednorodzinny opalany ekogroszkiem..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Gornik(2022-11-26)
  • @okoniowaty - Bardzo dużo ludzi zarabia najniższą, więc jeśli zarabiasz więcej to się ciesz i nie komentuj głupio!
  • @okoniowaty - ja pracuje za najniższą, uczciwie bez cwaniakowania.
  • Weź kredyt i zmień pracę. Emigracja to szansa. Tak mówili wasi idole!!!
  • @okoniowaty - Ja pracuję uczciwie za najniższą krajową w sklepie na dwie zmiany i wiesz mi nic w kopercie. Co zrobić, pracować trzeba żeby jakoś żyć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Wiollka(2022-11-28)
  • Nie wielki tylko stary i energochłonny. Ja potrzebuję 6 ton, na 120 metrów ledwie.
Reklama