UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • oczywiście że mogę podać konkrety a propo Januszańca. Proszę wejść na ich stronę www.reytan.org.pl i przeczytać co tam jest umieszczone. Są dokumenty wprost pokazujące że Januszaniec budował bez pozwolenia szambo i co nie przejmował się że zatruwa ludzi niezgodnie z prawem. Ale żeby tego było mało to jego bezczelność sięga dalej teraz to nie on jest winny ale wójt że może nie rozwieszał plakatów że tego nie można robić bez pozwolenia budowlanego. Tak jak pisałem jutro można walnąć w przystanek z ludźmi i powiedzieć winny wójt bo nie było ogłoszenie że można w przystanek. A jak będzie ogłoszenie o przystanku to można walnąć przed sklepem samochodem bo nie było ogłoszenia że przed sklepem nie można. A propo odległości to niby po co są oragany które pewne kwestie uznagniają i jakoś one nie miały problemów (np. gmina wydała decyzję środowiskową). 3 km ? hmmm to może od razu powiedzieć 30 km przecież to nie ma różnicy bo w Polsce nie ma miejsca takiego że jest ponad 3 km od domów. To ja w takim razie chcę 3 km stacje benzynowe od domów. Właśnie stacje beznzynowe won 3 km od domów, tory pociągu won 3 km, obwodnica won 3 km, stacja nadajnik komórkowy won 3 km. A dlaczego 3 ? a bo tak sobie powiedziałem jak widać każdy może opierać się na tym co chce na przepisie nie muszę, ja chcę 3 i proszę to uszanować też mam do tego prawo.
  • Nie dojść, że to co podałeś to żadne konkrety, a kontynuacja pomówień to jeszcze mieszasz tematy. Stacje benzynowe lub infrastuktura drogowa od lat jest przedmiotem zmiany planu zagospodarowania na wniosek mieszkańców, a co za tym idzie usunięcia np. stacji z krajobrazu. Idź Pan do Pana Januszańca i pogadajcie po ludzku, bo raczej tego typu oczernianie nikogo nie interesuje.
Reklama