UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przepraszam, czy ja Panią/Pana obrażałem używając słowa ciemnogród? Nie sądzę. Więc proszę ważyć słowa. Podejrzewam, że jest Pan/Panią jedna z tych osób, którzy najwięcej krzyczą właśnie podczas konsultacji społecznych. Typowe słowa: infradźwięki itd itp. Proszę o usunięcie z domu lodówki, ponieważ ona też powoduje infradźwięki. Bardzo chętnie postawię sobie taki wiatrak na mojej działce, ale właśnie nowe studium blokowane przez parę osób mi to uniemożliwia - na podstawie dzierżawy za jakiś czas kupię sobie nowa działkę. .. a może to właśnie Państwa boli, że inwestorzy za mocno się wzbogacą? Ja chcę tylko postawić mały domek, a przez Państwa protesty, blokady, krzyki, wyzwiska itd nie mogę kompletnie nic zrobić - bo przecież WIATRAKI!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    24
    MarekG.(2014-04-29)
  • Postaw sobie dom obok tego wiatraka, może zaczniesz inaczej myśleć. .. .wydaje mi się jednak, że bardzo boli cię to, że ktoś wiatrak wybudował, a ty nie możesz na razie nic postawić. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    7
    Bukowaty(2014-04-29)
  • Widać na twoich słowach, że pseudo-moralność idzie w parze z ćwierćinteligencją. a co kogo obchodzi nabijanie kabzy warszawiakowi, skoro on stawia to coś tutaj. W sposób, który dokucza nam wszystkim. Jeśli w jednym mieszkaniu jest pożar, albo śmierdzi dłuższy czas, to mieszkańcy mają prawo wezwać policję lub straż pożarną. W przypadku wiatraków nie widzę różnicy. Działka warszawiaka to jedno, oddziaływanie na sąsiadów to drugie.
Reklama