UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Raz na konsultacjach społecznych w sprawie studium PZP w gminie Gronowo Elb. słyszałem jak jedna pani mówiła: iż podczas opryskiwania upraw, śmigła wiatraków podnoszą tą chemię i wdmuchują w okna ludziom. .. .. A tak swoją droga Panie Badeński i Panie Januszaniec - podczas prac nad studium w Gronowie Elbląskim, proponuję bardziej szeroko spojrzeć na problem. To nie tylko wiatraki, przeciwko którym tak protestujecie. Jest też duża grupa osób, która czeka już ok 6-8 lat na zmiany planu zagospodarowania przestrzennego, gdyż chcemy się budować itp, a stary plan na to nie pozwala. Państwa działania skutecznie utrudniają zmiany PZP. Dlaczego nie widzicie potrzeb innych mieszkańców gminy? Na szczęście podczas nadchodzących wyborów, mieszkańcy docenią Panów działania. .. . Mam dość czekania z roku na rok, czy może uda się uchwalić nowy plan, czy może znów panowie zaczną wszystko blokować bo wiatraki, a ja czekam z działką na której nie mogę nic zrobić!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    11
    MarekG.(2014-04-29)
  • A kogo obchodzi pańska działka, skoro Panowie Januszaniec i Badeński walczą o słuszną sprawę w interesie nas wszystkich.
Reklama