UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zbiórka wyglądała tak: na Bazynskiego podchodzi do mnie starszy pan i pyta czy chciałabym podpisać aby był port w Elblągu. (i tu pewnie mu 9 tysięcy podpisało). Ja zapytałam: ale pan reprezentuje rząd czy miasto? Pan: no niech pani pomyśli, za co miasto miało by wybudować, miasto nie ma pieniędzy. Wiedomo, że rząd. (i tu pewnie kolejny tysiąc się podpisał). Ja nie. Bo nie popieram tej inicjatywy pisu. Zresztą całego.
  • I slusznie mowil ren starszy pan. Za co miaato wybuduje obrotnice, postawi dzwigi, dostosuje nadbrzeza do 5m, wybuduje bocznice. Za vo miazto bedzie utrzymywac port. To sa gigantyczne pieniadze siegajace 1/3 budzetu Elblaga. Jak nawiaze kontakty handlowe. Miasto od lat nie potrafi zmodernizowac basanu, a co dopiero port. Takze logicznie argumentowal ten pan. Pytanie do ciebie jest takie. Czy w obliczu tych obiektywnych argumentow jestes w stanie przeniesc sie na wyzszy poziom postrzegania, czy bedzies skorpionem jak w przypowiesci i sam sobie zadasz smiertelne uklucie, bo masz juz taka sekciarska nature?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Realista1(2023-04-29)
  • A jak sie rzad zmieni, co jest bardzo prawdopodobne to port zostanie i bedzie dalej przynosil kirzysci dla miasta. Pieniadze z podatkow, zwiekszenie zatrudnie, wiele korzysci dla miasta - patrz na Gdansk, gdzie port jest w pisowskich lapskach. Ale zeby to pojac nie mozna byc kreteenem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Mirella.(2023-04-29)
Reklama