UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak to zablokowane?! Jak mam z bąbelkami podjechać po zabaweczki i chlebek wydać trochę pieniążków? Chcę podjechać pod same stragany, żeby się nie spociły bąbelki. Sebastian miał umyć i nawoskować BMW na to święto. Treba uciekać do Trójmiasta. Zasiłek wszędzie ten sam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Jessica(2023-08-23)
  • @Jessica - Te twoje bąbelki to diabła wcielone czyli po ludzku nie wychowane bachory!!!!
  • @Jessica - I do tego jesteś głupią babą, która nigdy pracą się nie zhanbiła. Ale poczekajcie na jesieni wasz kochany kaczor i PiS wylecą że stołka i zostaniecie z niczym!!!!!
  • @Jessica - A bąbelków to szukaj sobie w wodzie mineralnej. I bąbelkom przyda się bieganie przy okazji schudną!!!!!
  • @Jessica - Jessica, masz rację. Moja konkubętka i moje bombelki nie będą niszczyć sobie eleganckich bucików, kupionych za 500+( niedlugo 800+), na nierównych chodnikach. Poza tym nie po to kupiłem wypasionom bryke, żeby teraz zasuwać na nogach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Nawiedzony Tateł(2023-08-24)
  • @Nawiedzony Tateł - następny mądry się wypowiada do roboty nierobie i alk..... a nie z cudzego żyjesz!!!!!1
Reklama