UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A skąd w ogóle wiadomo że akurat ta brama z sypiącym się tynkiem jest najpilniejszą potrzebą? Czy w tym mieście jest jakaś lista potrzeb. Czy może wszystko ad hoc, spontanicznie, bo akurat przechodziłem / przechodziłam i tak mnie coś urzekło. I na jakiej zasadzie Pan Prezydent czyni jakieś deklaracje? Czy jest jakiś rejestr potrzeb z którego wynika, że ta potrzeba potrzebuje większej uwagi niż jakaś inna potrzeba? Ogólnie - przestańcie strzelać z biodra tylko zacznijcie robić analityczną robotę, systematyczną i obiektywną. Nie chcemy żadnej radosnej twórczości radnych którzy w kampanii obiecują mieszkańcom z północnego krańca miasta, a potem angażują się w jakieś tematy w południowym końcu miasta, zapominając o tym. w którym wcześniej coś obiecywali. Tynk się sypie wszędzie, dziury są wszędzie i trzeba wyznaczyć jakieś kryteria oceny ważności za co się zabrać najpierw a za co później. Oraz kto za czym ma chodzić, by to nie wkurzało wyborców
  • No a teraz walneło z kamienicą słonaczna kosynierów. I cała kasa pójdzie tam. Nie wiem dlaczego ten ZBK działa jeszcze, skoro nigdy na nic nje mają kasy.
Reklama