UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Lokalny Patriota- Patrioto przez duże P, z podziałem administracyjnym bez pojęcia -przypomnę ci że mierzeja to już nawet nie powiat elbląski. Dworzec Zdrój nie jest potrzebny nawet tej spółce od drezyn, a bieżący rok pokaże jak jest opłacalność.
  • A co ty mi wyjeżdżasz z podziałem administracyjnym??? Co to ma do rzeczy??? Oczywistym jest ze z takiej inwestycji mają wszyscy skorzystać a nie zamykać się w lokalnych klamrach, bo tak do niczego nie dojdziemy... właśnie przez takie wąskie myślenie patrząc na te twoje granice i podziały administracyjne jesteśmy w czarnej d.... piszę o Hanzie gdzie szlaki zeglugowe były od Elbląga do Holandii a ten mi o podziałach administracyjnych wyjeżdża. Współpraca całego regionu nie zamykanie się w tych naszych politycznych enklawach, dopiero to pomoże coś osiągnąć... takie myślenie rozpieprzyło żeglugę i współpracę w Krynicą morską, o kanale elblasko Ostródzie nie wspomnę... a druga sprawa to wielki znawco jak nie masz nc konstruktywnego do powiedzenia, tylko skupiasz się na komentowaniu innych to wejdź sobie na jakiś hejt park i tam się udzielaj.. jak widzisz tu jest komentarz który jest nazwany"a moim zdaniem"
Reklama