UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co mają znaczyć ich listy deklaracje za oddaniem portu rządowi. To jest dopiero hucpa - wczoraj Nad Jarem "zaczepiła' mnie osoba zbierająca podpisy na Deklaracji poparcia dla dokapitalizowania.... etc. Na moje konkretne pytania nie potrafiła odpowiedzieć. Twierdziła tyko, że Prezydent nie chce pogłębić toru więc trzeba port oddać rządowi. Na moje pytanie czy wie, że Prezydent nie ma prawa pogłębiać TORU bo rzeka Elbląg jest własnością Skarbu Państwa a utrzymanie TORU wodnego na rzece jest obowiązkiem rządu/ urzędu morskiego w Gdyni stwierdziła, że ona tak właściwie to nie wie o co chodzi. To po co się angażujesz człowieku skoro nie wiesz? MĄCĄ LUDZIOM W GŁOWACH i KŁAMIĄ. Taka jest prawda.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    69
    57
    TAKA JEST PRAWDA(2023-04-05)
  • @TAKA JEST PRAWDA - Sam mącisz ludziom w głowach. Pogłębienie tych kilkuset metrów rzeki to nie jest problem, a problemem są nieprzychylne i utrudniające wszytko władze Elbląga które reprezentują PSL, PO i lewicę z wydatną pomocą senatorka ponoć elbląskiego Wcisły. Typowa postawa psa ogrodnika. Pamiętajcie elblążanie kogo nie wybierać.
  • @bra - o kolega TeofilaSkorupy... Dwoje komentatorów od siedmiu boleści. Kanał Sueski a nawet Suski. Szkoda na was czasu.
  • Nie miałem niestety przyjemności poznać tego Pana ale jest on jak widać człowiekiem bardzo inteligentnym, doskonale orientującym się w sprawach gospodarczych i politycznych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    19
    TeofilSkorupa(2023-04-05)
  • @bra - Nie wybierzemy PiS
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    11
    Art :)(2023-04-05)
  • @TAKA JEST PRAWDA - to jest twoja prawda,
  • @TAKA JEST PRAWDA - Wróblewski jest człowiekien niewiarygodnym, tak więc jestem za udziałem skarbu państwa w rozbudowie portu. Ekipa z magistratu ma tylko pomysł na pękate kieszenie, oczywiście u siebie. Stanowcze NIE dla niszczenia mojego miasta, szkoda tylko że to jeszcze rok do wyborów samorządowych, panowie z towarzystwa wzajemnej adoracji- jesteście żałośni, widzicie tylko czubki swoich nosów- jedźcie do olsztyna i już tam zostańcie, tam wasze miejsce.
  • @Art :) - Ja też wolę czerwoną zarazę, komunistyczną onucę i tenczowy smród! Brawo!!!!!
  • Czy wiesz człowieku ze na jesieni sa wybory do samorzadu i rządzic moze kto inny? Jak oddamy port to juz go nie odzyskamy. Jezli załozymy ze port bedzie przynosil zyski to w naszym interesie jest zeby port nalezał do miasta. Jezeli uwazamy ze bedzie przynosl straty to przekazmy go władza centralnym, niech oni go dotuja.
  • @bra - Dobrze mówisz. PAMIĘTAJCIE KOGO NIE WYBIERAĆ. Poczytaj przepisy to się dowiesz- tot wodny dostępowy do portu i w granicach portu jest wykonywany i utrzymywany na koszt budżetu państwa i jest to obowiązek rządu, jaki by nie był PiSowski czy nie, NIE MA TO ZNACZENIA. Za wykonanie tego obowiązku rząd chce przejąć port - toż to hucpa nad hucpy. Najpierw pogadaj z kimś mądrzejszym chyba, że jesteś PiSowcem lub wielbicielem to i tak na pewno wiesz jaka jest prawda tylko szczujesz zgodnie z przekazem PiS.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    TAKA JEST PRAWDA(2023-04-06)
  • Prawda wynikająca ze znajomości prawa. Moja czy nie moja - tak stanowi prawo. Podoba się czy nie to dla mnie nie ma żadnego znaczenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    TAKA JEST PRAWDA(2023-04-06)
Reklama