UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja jestem rozczarowany, że w sprawie portu nie ma referendum. Prawdziwego referendum, które miałoby jakąś moc prawną. Dziwne standardy demokracji nam prezydent Elbląga ustanawia - jakieś ankiety, telefony od telemarketerów do znajomych królika, plakaty na mieście, ludyczna impreza, której kosztów nie zna sam pomysłodawca Wróblewski. :-) Co to ma być? Jaka podstawa prawna takich działań? A głównym ekspertem w sprawie portu jest senator Wcisła, z wykształceniem zaiste odpowiednim - teolog\politolog, czekamy na cuda, bo wiedzy ekonomicznej się po panu nie spodziewam. Panie senatorze, już raz pana na taczkach wywieziono z elbląskiego ratusza, 10 lat temu, 95% uczestników referendum "podziękowało" wtedy panu i kolegom za pracę na rzecz miasta. A pan dalej szkodzi, nieładnie...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    3
    sz@rak(2023-04-24)
  • @sz@rak - A może referendum, czy Polacy chcą PIS? Jak myślisz jak wyjdzie?
  • Przecież masz takie referenda co kilka lat. Wybory się nazywają - ludzie głosują przy urnach, a potem wybrani rządzą. Czego nie rozumiesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    sz@rak(2023-04-24)
  • Od tego są wybory.3 przegrana PO. Będzie wycie.
  • @sz@rak - Teolog- politolog to taki twórczy pianista, - gość od bicia piany I to nie za dwa trzysta, to są gawędziarze, bajkopisarze, ludzie ci mają często dwie, trzy twarze. Już mnie nic nie boli juz mnie nic nie złości, śmiech mnie tylko bierze ile w nim podłości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Śmiechu warte(2023-04-24)
Reklama