UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • trochę za małe na miasteczko partnerskie w Elblągu, ale sympatyczne, więc jakby zabiegali o nas, region jakąś inwestycją to może w kolejke Nadzalewową, jako miejsce wypadowe dla swoich turystycznych wypadów. Niektórzy czasem lepiej wypoczywaj gdzieś poza domem, ale jakby u siebie.. Tymczasem na niebie Modrzewiny tęcza przed wyścigiem galooujących pań i nie tylko
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    przed metą(2024-09-28)
  • @przed metą - już po tęczy, ale przynajmniej bez deszczu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    słońce zaszło(2024-09-28)
  • @przed metą - pod górkę to bardziej step niż galopem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    publik(2024-09-28)
  • @publik - My tą przebieżką otwieramy oczy wykluczonej komunikacyjnej wysoczyznie.. Można powiedzieć, że: w okolicy kolej niej jest Polsce potrzebna ale to może być wspólna kolejka europejska, przez nas wykonana i PKS to nie jest nasze ostatnie słowo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    odblaskowy(2024-09-28)
  • @przed metą - Byłem w CH i była taka kolejka turystyczna, byłem w DE i była taka kolejka, Byłem w F i była taka kolejka, byłem w GB i też była taka mała kolejka. Więc po co kolejna taka kolejka w PL i to jeszcze w E-gu? Wszystko jest gdzie indziej więc..... i ile kasy by zaoszczędzono.....
  • W Elblągu już zaoszczędzono na wszystkim- na kolejce, na baseniku, na teatrzyku( amfiteatrzyk), na tramwajkach, - wszędzie mamy kameralnie- chcesz się kąpać? Kąp się w wannie
Reklama