UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Proponuję z tą wycieczką przyjść do parku na ul Agrykola koło stadionu i szkoły nr3 obraz nędzy i rozpaczy na wejsciu do parku wiza wi kościoła stoi znak zakaz ruchu pytam tylko dla kogo?? ruch po alejkach odbywa się tak jak na normalnej ulicy auta rozganiają przechodniów policja ani straż miejska nie interweniuje mozna dzwonić i 30 razy nikt nie przyjedzie alejki rozjeżdżone do granic mozliwości dziury że strach w ogole iść z parku zrobiono parking dla kościoła na msze i pogrzeby choć po stronie kośioła na wysokości ruskiego cmentarza zatoka stoi pusta. Mało tego szkoła n3 żeby pozbyć się ruchu zamknęła bramy i wszystkie auta parkują na alejkach i trawnikach zaznaczam park objety opieką konserwatora zabytków jako teren zabytkowy ale co tu wymagać dziś na stadionie jest mecz oczywiscie policja stoi na środku trawnika autem i trawniki i alejki zastawione autami brak reakcji mało tego zrobiono plac zabaw na Dolince park na Agrikola stał się teraz parkingiem Dolinki stawiają auta na trawnikach i na dolinkę a żeby było bardziej śmiesznie Zieleń postawiła przy alejce ławkę która 2 razy został przejechana przez parkujące auta. Ostrzegam prędzej czy później dojdzie tu do tragedi wypadku kierowcy mają świadomość ze nie można tu jeździć więc jerdzdzą bardzo szybko rozganiając dzieci idącyh do szkoły park wygląda jak Czarnobyl
  • Proponuję abyśmy połączyli siły i cos z tym zrobili, chodzę tamtędy codziennie i wkurza mnie to ze leniwce z tych aut stawiaja je wszedzie na trawnikach
  • @J.B - najgłupsze jest to znak zakazu a ani policja a straż miejska nie przyjedzie były pisma do komendanta wszędzie nikt nie reaguje tam już nie ma alejek które były asfaltowe dziury w nich zasypywane są czerwonym gruzem z cegły, rodzice przywożący dzieci do szkoły jadą przez cały park do schodów na dole i zawracają na trawnikach na zwrócenie uwagi są agresywni trąbią i wyzywają gdy idzie się z psem trzeba uciekać na trawnik bo mogą rozjechać poukładano kamienie żeby ograniczyć ruch kołowy zieleń robi co może brak reakcji służb porządkowych park jest nie oświetlony a co będzie jak ktoś wieczorem rozbije głowę czy połamie nogi alejki w stanie obecnym nie nadają się dla ruchu pieszego co grozi połamaniem nóg
  • najbardziej dziwi mnie fakt że nie wszystkim odpowiada fakt opisujacy dewastacje parku są przeciwni aby tylko impasowało żeby do kościoła podjechać pod samą kruchtę pod klamkę do szkoły pod klamkę bo nie chce się przejść parę kroków nie zważając na nic i na nikogo są jeszcze obrażeni ze ktoś coś pisze co tam trawnik rozjechana ławka tylko nikt nie pomyslał co by było gdyby na niej siedziała starsza osoba takie mamy społeczeństwo aby mnie było lepiej mozna zniszczyć wszystko innych się każe że stanął gdzięś na zakazie tu na zakazie ruchu do tego w parku ruch odbywa się jak na normalnej ulicy mnie już nic nie zdziwi widziałem ze podjeżdża pod bankomat tak żeby nie wysiadać z auta i tylko wyciąga rękę ale cóż innych się karze a Policja daje zielone światło stojąc autem na środku trawnika chona drodze dojazdowej do stadionu były miejsca tam też stoi znak zakazu postoju moze lepiej je zdemontować
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Kaczor(2023-05-14)
Reklama