UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • część 2 Dzień później wstawiono mi 2 stenty i usłyszałem, że liczyli się, że mogłem zabiegu nie przeżyć. Dziś mija 8 dzień od tego wydarzenia. Czuję sie świetnie. To również zasługa kadry lekarskiej na OIOK-u i opieki ze strony pielęgniarek. Czułem się szanowanym. Otoczony byłem wszechstronną opieką. Nikt gestem nie okazał zniecierpliwienia. Za to troska abym mógł jak najmniej dokuczliwie przejść przez te trudne chwile jest godna podkreślenia. Dziękuję Wam wszystkim. Żyję dzięki Wam. Jeśli trafiają się Wam błedy i uchybienia, to wydaje mi się, ,że nie wynikają z arogancji. Na koniec zauważyć chciałbym, że sam też spotkałem się ze złym traktowaniem, ale to było dawno Chciałbym po prostu powiedzieć, że nie każdy lekarz i pielęgniarka jest dobrym człowiekiem, ale też nie każdy jest podły. Chodzi mi o to aby nie czynić nagonki, że wszyscy są tacy sami. PS. Zauważyłem, że jest pewna grupa pacjentów tzw. roszczeniowi. Swoją postawą i arogancją, prowokują, obrażają i czynią wokół swojej osoby ferment. Pozdrawiam wszystkich i proszę o nie wszczynanie krucjat przeciwko "wojewódzkiemu"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    pancjenthenryk(2016-08-31)
  • I jaka to łaska,ze Ci pomogli w szpitalu w chorobie ? Chyba od tego jest szpital ????
Reklama