UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czas przyjrzeć się ja k rozdawane są mieszkania w zBK.
  • Moja koleżanka z dwójką dzieci dostała niedawno mieszkanie z miasta, a właściwie zdewastowaną norę, do tego listę prac do wykonania, ogrzewanie, elektryka, hydraulika i stolarka (na wszystko obowiązkowo projekty) i dwa miesiące na wykonanie prac co jest oczywiście warunkiem otrzymania tego lokalu, obowiązkowe prace to koszt około 50 do 60 tysięcy złotych więc trzeba być dość zamożnym żeby otrzymać taki lokal.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    4
    Kambodżanin(2023-01-02)
  • @Kambodżanin - Mogła się nie zgadzać na mieszkanie do remontu to by nie musiała!!!!!
  • @Kambodżanin - Stolarka?? Co to znaczy. I od kiedy na takie pracę się ma dwa miesiące, jak już to 3 miesiące.
  • @Kambodżanin - Dlatego tej parze należy pomóc w znalezieniu zatrudnienia a wtedy będą mogli spokojnie wynająć sobie mieszkanie jak tysoące innych osób w Polsce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Mężczyzna_z_ręcznikiem(2023-01-02)
  • @Kambodżanin - Ja dostalem mieszkanie do remontu i jakos nie poszlo 50-60 tys jak ty napisales mialem 3 miesiace jesli czasu tb nie starczy wystarc, y napisac pismo i dostaje sie troche wiecej czasu. jak wynajmujesz ekipe i za cb robi to tyle placisz!!ja z ojcem zrobilem remont kapitalny w terminie 4 miesiecy!!na gotowo ze zamieszkalismy po remoncie
Reklama