UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • policja prowadzi dochodzenie, ja zgłosiłem kradzież pod 3 kamerami, zabezpieczony monitoring, a policja umorzyła sprawę i zaznaczyła, że nie musi podawać dlaczego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    76
    1
    bez katalizatora(2024-02-04)
  • @bez katalizatora - Dokładnie, mi też ukradli część z samochodu pod sama kamera - pewnie nawet nikt się nie pofatygowała żeby sprawdzić nagranie. Nieroby i pasozyty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    4
    Koko1(2024-02-04)
  • @bez katalizatora - Mi zniszczono auto, podałem prawdopodobnego sprawcę, z dowodami, policja stwierdziła, że to moja wina umorzyła sprawę twierdząc, że muszą umorzyć - bo takie są przepisy, a umorzenie nie oznacza, że przestają działać. Sprawa umorzona 5 lat temu a oni nadal chyba działają ale bez skutecznie... heh...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    okoniowaty(2024-02-04)
  • @bez katalizatora - Skoro byłeś pokrzywdzonym w tej sprawie, czyli byłeś stroną, a w takiej sytuacji przy umorzeniu postępowania, odpis postanowienia doręcza się stronie. W postanowieniu była podana podstawa prawna umorzenia i jedna z przesłanek do jej umorzenia, więc coś twoja historia się nie klei.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Ploterek(2024-02-05)
Reklama