UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Apostazja to akt ostatecznej desperacji i determinacji. .. komu się chce użerać z personelem naziemnym żeby łaskawie wykreślił nas ze swoich spisów. .. Sprawy posypią się, gdy ktoś wprowadzi podatek kościelny i dlatego nikt go nie wprowadzi. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    8
    GłębokaMyśl(2021-02-16)
  • RobertKoliński @GłębokaMyśl - Lewica wprowadzi:)Co do reszty, pełna zgoda. Osobiście 4 (słownie: cztery)razy składałem akt apostazji - już kilka lat temu - i za każdym razem wtedy klecha wynajdywał jakieś przeszkody: a to dwóch świadków zażądał, kiedy ich przyprowadziłem, to się okazało, że oboje muszą być. .. ochrzczeni!:)Za trzecim razem pleban się zamknął przed nami na plebanii i udawał, że go nie ma:)Na koniec odesłał mnie do parafii miejsca zamieszkania, kiedy się dowiedział, że wtedy mieszkałem. .. w Szkocji! xd Ostatecznie wysłałem pismo do kurii i szczerze mówiąc, to do dziś nie wiem czy mnie sutannowi wykreślili ze swojej ewidencji, bo potwierdzenia najmniejszego nie otrzymałem:)Tak że jak ktoś ma ochotę się użerać, to oczywiście można, tylko czy jest sens? Imo lepiej po prostu zaprzestać jakichkolwiek kontaktów z tą wsteczną instytucją i oczywiście słusznie ją opodatkować jak najszybciej:) Hashtagi: #kler, #NasiOkupanci, #CzarnaMafia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    22
    RobertKoliński(2021-02-16)
  • @RobertKoliński - ty to jednak naprawdę masz na ***** w tej łepetynie. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    6
    plkjh(2021-02-16)
  • @RobertKoliński - Bogu dziękować, ale dotychczas to lewicy udało się jedynie wyprowadzić sztandar. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    1
    RodemzElbląga(2021-02-16)
  • @RodemzElbląga - Przynajmniej honorowo, czego już o PO-PiSpłuczynach po AWS nie można powiedzieć, prawda?:)Ale zapominacie Towarzyszu/ko o kilku innych sprawach - odbudowie Polski ze zniszczeń wojennych, uprzemysłowieniu i elektryfikacji kraju, zaprowadzeniu sprawiedliwości społecznej i równości płci w Polsce (do 1993 roku), zlikwidowaniu bezrobocia w Polsce Ludowej, wprowadzeniu Polski do UE, do NATO (niestety:)czy uchwaleniu Konstytucji z 1997 roku, którą dziś klesza pato-prawica nagminnie łamie i poniewiera:)Lewica ma największe zasługi w historii dla Rzeczpospolitej i jej obywateli/ek, bo z poddanych i wyzyskiwanych przez klasy uprzywilejowane mas uczyniła Obywateli Pierwszej Kategorii i żadne ujadanie wstecznej prawicy tego nie zmieni - kolejne pokolenia światłych Polaków wciąż będą o tym pamiętać:) Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    12
    lubie.kefir(2021-02-16)
  • RobertKoliński @lubie.kefir - O to to to:) Hashtagi: #SocjalizmWytyczaKierunekRozwojuLudzkosci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    RobertKoliński(2021-02-16)
  • @lubie.kefir - Zmieniasz nick towarzyszu i sam sobie lajkujesz? To juz nie jest nawet nienormalne.
  • @lubie.kefir - mylisz sie rk, nie uczyniła obywateli pierwsze kategorii tylko oni i tak zostali ostatnią kategorią a przywodcy lewicowi, komunistyczni uczynili z siebie przywodcow piewsze kategorii. .. .. i tak jest do dzisiaj. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    ghjghjgj(2021-02-17)
  • @RobertKoliński - A masz może dane ile ofiar było przy okazji wprowadzania tego dobrobytu w Polsce przez Twoich idoli politycznych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    WróglewakaRobertaK(2021-02-17)
  • @Kreciol - "Kolinski lajkuje swoje wypociny"- A pan Kreciol, to nie lajkuje nigdy. .. ubawiłeś mnie człowieku. Przysięgnij tu, że nigdy się na portElu nie samolajkowałeś i nie kłam. Ha ha ha!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    ᵖᵢᵏ-007(2021-02-17)
  • @lubie.kefir - Trzecie pokolenie komuchów elbląskich (na stołkach po dziadkach i ojcach)robi nam wodę z mózgów. zapominając o zniewoleniu i indoktrynacji naszego narodu. Komu żyło się dostatnio ??? Garstce wykształci chów Po uczelni w Starym Polu oraz ich klakierom. Az dziwi bierze, iż są w Elblągu tacy zapyziali komuniści - zdrajcy narodu polskiego i elblążan.
  • @kreciol - No, plusika zapomniałeś sobie postawić, dawaj! z komórki też i zony syna i teściowej, dawaj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    ᵖᵢᵏ-007(2021-02-17)
  • @ᵖᵢᵏ-007 - Nie gadaj nawet z tym incelem, przecież widzisz, że to patus, wyznawca Onana i fra. jer. stwo zwykłe jest hejterskie, które całe dnie przed kompem się trzepie z braku kumpli, partnerki i psa;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    lubie.kefir(2021-02-17)
  • @Kreciol - Popatrz, kurcze post ci usunęli, a taki był madry jak Ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    ᵖᵢᵏ-007(2021-02-17)
  • @ᵖᵢᵏ-007 - no widzisz, tylko dzieki zawizietemu propagowaniu dewiacji lgbtowej i komunizmu przez wołodję i jego giermka, jeszcze tutaj istniejesz, w życiu i na dzielni jesteś nikim, i za takiego uważają cię normalni ludzie, a nawet żurki spod bloku, bezdomni też cię nie szanuja, boś konfitura i miękka faja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    kreciol(2021-02-17)
  • @kreciol - No dalej, turlaj swoje odchody, toczona kulka wyraźnie rośnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    ᵖᵢᵏ-007(2021-02-18)
Reklama