UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wpłaciłem, swoją drogą to wstyd i hańba dla ZBK, UM i Prezydenta Miasta by w ten sposób zrzucać swoją niegospodarność na tych nieszczęsnych ludzi. Zobaczcie w jakim stanie jest te mieszkanie, gdzie przez lata był jakiś nadzór. Zobaczcie jak dba się o wspólne dobro. Za Nowaczyka podwyżka 100% za takie za przeproszeniem budy. Urzędasy bez wstydu podnieście głowy spod paragrafów i zobaczcie w końcu ludzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    39
    Ja nie w temacie(2021-08-05)
  • @Ja nie w temacie - Miasto bardzo dba o posiadane nieruchomości i nie pozwala ich dewastować najemcom. Gratulujemy dobrego samopoczucia urzędnikom odpowiedzialnym za stan mieszkań. Czy to nie oni powinni wyłożyć forsę na remonty. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    GłębokaMyśl(2021-08-05)
  • @Ja nie w temacie - @Ja nie w temacie Jak ja chciałam mieszkanie to musiałam na nie wziąć kredyt i wyremontować na własną rękę. A o pieniądze nie prosiłam tylko sama zarobiłam. Rozumiem, żeby te Panie były niepełnosprawne w stopniu uniemożliwiającym pracę to ok, ale po co wieszać psy na samorządzie miejskim z powodu niepowodzenia zdrowych ludzi? Skoro kilka lat czekały na mieszkania to miały czas na odkładanie drobnych kwot, uzbierałyby.
  • Gratuluję Pani, że wszystko się ułożyło w życiu, to jest pozytywne. Nie każdy dostanie kredyt, każde losy ludzkie są inne, tu goni czas i nikt tu nie zmusza kogoś w wpłaty. Co do samorządu, od lat mimo sporych czynszów płaconych przez komunalnych, nic nie robiono w domach. Czasami wystarczyło by w domu w którym mieszkało np. 8 rodzin jedna nie płaciła już ZBK nic nie robił przez dziesięciolecia. Przecież ten dom to nie jest własność mieszkańców tylko miasta więc kogo "karano", każdy kto ma dom powie, że trzeba o niego dbać. Co do przytoczonych tu sporych czynszów, Prezydent Nowaczyk wprowadził 8 zł za metr, przyklepał to samorząd, jak się nie mylę? W "drogich"TBS, w nowych mieszkaniach w tym czasie płacono też 8 zł za metr w tym 4 zł czynszu i 4 zł kredytu. Prezydent Wilk doprowadził z zmniejszenia czynszów. Wracając do z dewastowanych domów, naprawdę to nikt w ZBK, UM, Prezydent Miasta nie interesowali się co się dzieje z mieszkaniami, było nawet tak, że były podnajmowane a najczęściej dewastowane, ktoś napisał że to nie urzędnicy mieszkali no tak tylko, że to należało w ich obowiązkach dbać o mienie miejskie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    Ja nie w temacie(2021-08-06)
Reklama