UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te Panie mają dwie ręce, dwie nogi I nie są chore-do pracy i wtedy będą pieniądze na remont. Nie one pierwsze są w takiej sytuacji, nie dość że dostają mieszkanie za nasze pieniądze to jeszcze im źle bo trzeba remont zrobić. Wiedziały, że te mieszkania nie będą w cudownym stanie, mogły przez te parę lat co miesiąc odkładać po parę groszy, wtedy na remont by było Hashtagi: #Wszystkozadarmo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    52
    5
    Kinga99999(2021-08-05)
  • @Kinga99999 - Przepraszam za jakie nasze pieniądze, przecież to nie miasto budowało te mieszkania. Przeważnie to są przedwojenne domy, w które miasto przez dziesięciolecia nie włożyło ani złotówki, co widać na zdjęciach. Każdy dobry gospodarz dba o swoje mienie, tu nie było robione nic, wbrew pozorom czynsz w komunalnych nie jest taki niski. Nie będę polemizował ani oceniał czy można było odłożyć czy nie, nie znamy historii życia tych pań i nie musimy znać. Kto ma trochę ludzkiej życzliwość to może się wstrzymać z negatywnymi komentarzami, czemu ma to służyć?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    10
    Ja nie w temacie(2021-08-05)
  • @Ja nie w temacie - Mieszkania miejskie to dobro i własność mieszkańców, a każdy w domu remont robi sam. Mi nikt nie remontuje i nic nie daje. Praca, kredyt, pismo do zbk z prosba o odliczenie nakładow na instalacje grzewcza i elektryczna stolarke okienna od czynszu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Xxxxxxxxxxc(2021-08-06)
Reklama