Szalony sparing Olimpii

2017-02-01 15:10

Już po 10 minutach sparingowego spotkania z Drutexem Bytovią Bytów żółto-biało- niebiescy przegrywali 0:2. Ale 20 minut później sytuacja na boisku zmieniła się o 180 stopni. Trzy bramki w ciągu pięciu minut wyprowadziły Olimpię na prowadzenie. Wynik meczu na 2:4 ustalił Michał Ressel w 49 minucie i ekipa Adama Borosa w doskonałych humorach mogła wrócić do Elbląga.

Sparing nr 4 Olimpii. Znowu rywal z I ligi

2017-01-31 14:49

Przed nami kolejny sparing, który Olimpia Elbląg rozegra na wyjeździe. W środę 1 lutego w Gniewinie o godz. 12 żółto-biało-niebiescy zmierzą się z kolejnym wymagającym rywalem, pierwszoligowym zespołem Drutex-Bytovia Bytów.

Rzuty wolne sposobem na Olimpię

2017-01-28 15:49

W trzecim sparingu przed rundą wiosenną Olimpia Elbląg przegrała z Bałtykiem Gdynia 1:2 (0:0). O porażce żółto-biało-niebieskich zadecydowały dwa rzuty wolne wykorzystane przez gdyński zespół. Bramkę dla Olimpii strzelił Jakub Bojas w 49 minucie spotkania. Zobacz fotoreportaż.

Bałtyk okazją do rehabilitacji, czyli kolejny sparing Olimpii

2017-01-27 15:00

Po wysokiej porażce z Chojniczanką w Chojnicach piłkarze Olimpii Elbląg będą mieli okazję do rehabilitacji. W sobotę o godzinie 12 na boisku przy Skrzydlatej zmierzą się z rywalem z III ligi – Bałtykiem Gdynia. Dotychczas w meczach z etatowym sparingpartnerem żółto-biało-niebiescy radzili sobie naprawdę dobrze.

Lekcja od Chojniczanki

2017-01-25 19:49

Srogiej lekcji futbolu udzielili piłkarzom Olimpii Elbląg zawodnicy Chojniczanki Chojnice, lidera I ligi. Gospodarze wygrali dzisiejszy sparing aż 5:0, choć elblążanie też mieli kilka sytuacji do strzelenia bramki.

Czas na sparing Olimpii z liderem

2017-01-24 14:31

Pierwszą bramkę w roku 2017 dla ZKS Olimpia Elbląg strzelił Anton Kolosov wygranym sparingu z GKS Przodkowo. Czas na mecz-test numer dwa. Rywal dużo bardziej wymagający: lider pierwszej ligi Chojniczanka Chojnice. Spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 17:30 w Chojnicach.

Zwycięstwo na początek

2017-01-21 18:09

Skromnym, jednobramkowym zwycięstwem rozpoczęli 2017 r. piłkarze Olimpii Elbląg. W pierwszym sparingu przez rundą wiosenną żółto-biało-niebiescy pokonali GKS Przodkowo 1:0 (0:0). Pierwszą bramkę w tym roku dla Olimpii strzelił Anton Kołosow w 66. minucie. Zobacz zdjęcia.

Zapasy sportem wszystkich dzieci

2017-01-20 11:17

Sekcja Zapaśnicza ZKS „Olimpia Elbląg” serdecznie zaprasza chłopców w wieku 8-13 lat chętnych do uprawiania tej dyscypliny sportu pod hasłem ''Zapasy sportem wszystkich dzieci".

Olimpia przed pierwszym sparingiem

2017-01-19 14:45

Przygotowujący się do rundy rewanżowej w II lidze piłkarze ZKS Olimpia Elbląg w sobotę 21 stycznia rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Rywalem na boisku przy ul. Skrzydlatej będzie występujący w trzecie lidze zespół GKS Przodkowo. Początek o 14.

Z Olimpii do Młodych Orłów

2017-01-18 10:42

Bartosz Mowczyn, grający w roczniku 2004, znalazł się wśród 40 najlepszych zawodników z całej Polski. Został powołany na zgrupowanie Zimowej Akademii Młodych Orłów, kuźni młodych talentów piłkarskich, stworzonej przez PZPN.

Juniorzy Olimpii rozpoczęli przygotowania

2017-01-13 16:36

Zaczęli od testów, potem przyjdzie czas na ciężkie treningi, przeplatane meczami sparingowymi. To wszystko ma spowodować, że juniorzy starsi i juniorzy młodsi ZKS Olimpia Elbląg należycie przygotują się zmagań ligowych.

Ściąga portElu. Ferie 2017

2017-01-11 13:30

Ściąga portElu to już swego rodzaju tradycja. Staramy się zebrać najciekawsze propozycje w jednym miejscu. Niedługo rozpoczynają się ferie zimowe, dlatego też postanowiliśmy pomóc Wam w wyborze miejsca dla swojej pociechy na spędzenie przerwy od szkoły. Tylko tutaj znajdziecie najciekawsze propozycje zajęć, które angażują ciało, jak i umysł. I choć śniegu mamy jak na lekarstwo, udowodnimy, że można świetnie się bawić w tym czasie.

Dźwignie pod okiem mistrza

2017-01-06 16:35

650 zawodników i zawodniczek rozpoczęło szósty już Judo Camp. W Hali Widowiskowo – Sportowej w Elblągu przez trzy dni będą doskonalić rzuty, pady i dźwignie pod okiem dwukrotnego mistrza olimpijskiego Waldemara Legienia. Zobacz zdjęcia z zajęć.

W śniegu i na mrozie, czyli pierwszy trening Olimpii

2017-01-05 20:25

Zaśnieżone boisko przy ul. Skrzydlatej zastali dziś piłkarze Olimpii Elbląg. Mimo to trening się odbył i żółto-biało-niebiescy rozpoczęli piłkarski 2017 rok. Co słychać w zespole? Zobacz zdjęcia z treningu.

2017-01-05 14:04

Mistrz olimpijski da im lekcję nie tylko judo

2017-01-04 18:11

Waldemar Legień, dwukrotny złoty medalista olimpijski w judo, przyjechał na elbląski Judo Camp. Podczas najbliższych dni przeprowadzi treningi z młodymi judokami, będzie przekonywał również młodzież i rodziców do tego, że warto brać udział w lekcjach wuefu.

Piłkarskie emocje ośmiolatków

2016-12-29 15:06

Gole, emocje i efektowne parady bramkarzy – tego nie brakowało w dzisiejszym turnieju piłkarskim w Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu. Mali piłkarze mogli się sprawdzić na tle rówieśników, ale to nie wynik był najważniejszy tylko dobra zabawa.

Piłkarski alfabet 2016 roku

2016-12-27 07:00

Rok 2016 był niewątpliwie rokiem Olimpii Elbląg. Żółto-biało-niebiescy w imponującym stylu awansowali do II ligi, a tam grają nadspodziewanie dobrze. W ligowych rozgrywkach zadebiutowały też panie w żółto-biało-niebieskich strojach. Concordia Elbląg przez cały rok walczyła o utrzymanie. Dziś prezentujemy piłkarski alfabet, podsumowujący najważniejsze wydarzenia na piłkarskich boiskach w Elblągu. Zobacz także film przygotowany przez TV Olimpię.

Taki był rok Olimpii  (raport, część 4)

Taki był rok Olimpii (raport, część 4)

2016-12-21 07:01

Piłkarze Olimpii zakończyli już tegoroczne występy. Jaki to był rok dla klubu? Dobry. Co się działo wokół Olimpii? Wiele – można odpowiedzieć w skrócie. Obszerne podsumowanie Czytelnicy portEl.pl znajdą w czteroodcinkowym raporcie. Dzisiaj ostatnia część.

Taki był rok Olimpii (raport, część 3)

2016-12-19 17:28

Piłkarze Olimpii zakończyli już tegoroczne występy. Jaki to był rok dla klubu? Dobry. Co się działo wokół Olimpii? Wiele – można odpowiedzieć w skrócie. Obszerne podsumowanie Czytelnicy portEl.pl znajdą w czteroodcinkowym raporcie. Dzisiaj trzecia część na temat wydarzeń z trzeciego kwartału 71. roku istnienia Olimpii Elbląg.