Kamil Wenger: Będziemy grać lepiej  (komentarze pomeczowe)

Kamil Wenger: Będziemy grać lepiej (komentarze pomeczowe)

2021-08-23 13:43

- Z Wigrami graliśmy pięknie i przegraliśmy 0:1. Dziś, to trzeba obiektywnie powiedzieć, zagraliśmy słaby mecz, ale przepchaliśmy i są trzy punkty - mówił po sobotnim meczu Kamil Wenger, kapitan Olimpii Elbląg. Żółto-biało-niebiescy wygrali z Sokołem 1:0. Zobacz skrót spotkania.

Skromne zwycięstwo w Ostródzie

2021-08-21 18:45

Derby województwa pomiędzy Sokołem Ostróda a Olimpią Elbląg na swoją korzyść rozstrzygnęli goście. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w końcowych minutach pierwszej połowy Szymon Stanisławski. Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg 0:1. Zobacz zdjęcia.

Sokół czeka na Olimpię

2021-08-20 11:00

Póki co Sokół Ostróda chodzi po II lidze jak zbłąkana owca, jak turysta na ruchliwej warszawskiej ulicy bez mapy i z rozładowanym telefonem. Zapowiadane, przedsezonowe problemy mają potwierdzenie w wynikach i obecnie grają na wstecznym biegu, w przeciwieństwie do Olimpii, która prezentuje się niezwykle obiecująco. Kto się okaże lepszy w bezpośrednim pojedynku, przekonajmy się w sobotę 21 sierpnia.

Andrzej Witan: Zasłużone zwycięstwo  (komentarze pomeczowe)

Andrzej Witan: Zasłużone zwycięstwo (komentarze pomeczowe)

2021-08-19 13:55

- Zasłużone trzy punkty: mieliśmy więcej sytuacji od Pogoni. Staramy się grać zgodnie z założeniami i jak na razie nie wychodzi to najgorzej - mówił Andrzej Witan, bramkarz Olimpii, po wczorajszym meczu. Olimpia wygrała z Pogonią Siedlce 2:1 po bramkach Piotra Kurbiela i Kamila Wengera z rzutu karnego. Zobacz skrót meczu.

Pogoń pokonana po raz drugi

2021-08-18 19:21

Bardzo atrakcyjny mecz obejrzeli dziś (18 sierpnia) kibice na A8. Nie brakowało sytuacji strzeleckich, żółto-biało-niebiescy bardzo długo kazali czekać na gole. Bramkę gości odczarował w drugiej części meczu Piotr Kurbiel, a wynik spotkania strzałem z rzutu karnego podwyższył kilka minut później Kamil Wenger. Honorowego gola przyjezdni zdobyli w ostatniej akcji meczu z rzutu karnego. Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 2:1. Zobacz zdjęcia.

Francuski pomocnik w Olimpii

2021-08-17 15:00

Olimpia Elbląg poinformowała o kolejnym transferze. W tym sezonie żółto-biało-niebieskie barwy przywdzieje francuski pomocnik Ilias El Bauh.

Nie ma czasu na odpoczynek

2021-08-17 12:38

Zawsze po przegranej przychodzi lekka konsternacja, ale Olimpia mimo ostatniego potknięcia potwierdziła, że jest dobrze przygotowana do sezonu i w trakcie boiskowej walki czuje się jak ryba w wodzie, a nie jak pijany słoń na wrotkach w składzie porcelany. Szansa na udowodnienie, że był to jedynie przypadek przy pracy nadchodzi szybko, bo już w środę, 18 sierpnia, Olimpia zagra z Pogonią Siedlce.

Tomasz Grzegorczyk o meczu z Wigrami (komentarze pomeczowe)

2021-08-16 12:35

W piątek (13 sierpnia) Olimpia Elbląg przegrała na wyjeździe 0:1 z Wigrami Suwałki. Co o meczu powiedział Tomasz Grzegorczyk, trener Olimpii. Zobacz bramkę ze spotkania.

"Swojak" i po punktach

2021-08-13 21:32

Nieszczęśliwy splot okoliczności w 13. minucie zaowocował bramką samobójczą Klaudiusza Krasy. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie w dzisiejszym (13 sierpnia) meczu pomiędzy Wigrami Suwałki a Olimpią Elbląg. Żółto-biało-niebiescy do domu wracają z niczym. Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 1:0.

Trzynastego w piątek

2021-08-12 09:09

Początek sezonu w wykonaniu Olimpii jest niezwykle obiecujący, ale to wciąż prolog, dlatego nie ma pewności, czy podążamy scenariuszem science fiction, gdzie metą będą przynajmniej baraże, a być może finalnie czeka nas tragikomedia. Na tę chwilę odczucia są dalekie od negatywnych, ale formę trzeba potwierdzać systematycznie. W najbliższej kolejce żółto-biało-niebiescy zagrają z Wigrami Suwałki.

Nowy żółto-biało-niebieski

2021-08-09 19:34

18 sierpnia 2018 r. Radom. Mecz miejscowego Radomiaka z Olimpią Elbląg w II lidze. W 78. minucie, przy stanie 4:0 dla gospodarzy na murawie pojawia się on. I cztery minuty później strzela piątą bramkę dla Radomiaka. Dziś (9 sierpnia) Olimpia ogłosiła transfer Patryka Winsztala.

Piotr Kurbiel: Widać potencjał (komentarze pomeczowe)

2021-08-09 13:32

W ostatnim meczu Olimpia Elbląg na własnym stadionie pokonała 1:0 Hutnik Kraków. Jedyną bramkę w meczu zdobył Adrian Piekarski, dla którego było to pierwsze trafienie w żółto-biało-niebieskich barwach. Co o meczu powiedzieli trenerzy i piłkarze? Zobacz skrót meczu.

Zwycięstwo na inaugurację

2021-08-08 22:21

Rezerwy Olimpii Elbląg pierwsze trzy punkty w nowym sezonie zainkasowały już w pierwszym spotkaniu. Żółto-biało-niebiescy na boisku przy ul. Skrzydlatej pokonali Mrągowię Mrągowo. Zobacz zdjęcia.

Trzy punkty zostają przy Agrykola

2021-08-07 21:35

Olimpia Elbląg zdominowała sobotnie spotkanie z Hutnikiem Kraków. Miała co najmniej kilka sytuacji do strzelania bramki, wreszcie dokonał tego w 72 minucie Adrian Piekarski i trzy punkty zostają przy Agrykola. Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków 1:0. Zobacz zdjęcia i zwycięską bramkę.

Olimpia po raz pierwszy u siebie

2021-08-06 11:30

Już dwukrotnie kibicie żółto-biało-niebieskich emocjonowali się meczami nowej drużyny, ale wciąż brakowało oficjalnego spotkania na żywo na własnym stadionie. Życie jednak nie lubi próżni i w końcu wychodzi na przeciw zapraszając na pierwszy mecz przy A8 w sezonie 2021/2022.

Miłosz Kałahur: Zwycięstwo buduje  (komentarze pomeczowe)

Miłosz Kałahur: Zwycięstwo buduje (komentarze pomeczowe)

2021-08-05 12:08

Wczoraj (4 sierpnia), jak już informowaliśmy, Olimpia Elbląg pokonała 3:0 Pogoń Siedlce w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Dla żółto-biało-niebieskich strzelali Yan Senkevich, Joao Guilherme i Piotr Kurbiel. Co o meczu mówią trener i piłkarze?

Wstęp do Pucharu za Olimpią

2021-08-04 18:47

W rundzie wstępnej Pucharu Polski Olimpia Elbląg w Siedlcach rywalizowała z miejscową Pogonią. Żółto-biało-niebiescy nie pozostawili wątpliwości, kto powinien grać dalej. Po golach Yana Senkevivha, Joao Guilherme i Piotra Kurbiela wygrali 3:0. I teraz mogą czekać na atrakcyjnego rywala w pierwszej rundzie pucharowych zmagań.

Kup karnet na Olimpię

2021-08-03 13:49

Pierwszy mecz Olimpii na własnym stadionie już w najbliższą sobotę. O 19:45 podopieczni Tomasza Grzegorczyka na A8 podejmą Hutnik Kraków. Klub uruchomił sprzedaż biletów i karnetów na rundę jesienną.

O puchar z Pogonią

2021-08-03 09:00

Wiele klubów występujących w Pucharze Polski marzy o romantycznej przygodzie, w której finał rozgrywany jest w pompatycznej atmosferze z niezwykle efektownym ceremoniałem, ale żeby dojechać do mety, niezbędne są okrążenia z przeszkodami często z przedstawicielami Ekstraklasy. Zanim jednak Olimpia zrealizuje najskrytsze pragnienia, czeka ją mecz w rundzie wstępnej z Pogonią Siedlce.

Tomasz Grzegorczyk o meczu w Kaliszu  (komentarze pomeczowe)

Tomasz Grzegorczyk o meczu w Kaliszu (komentarze pomeczowe)

2021-08-02 11:46

W sobotę (31 lipca) Olimpia Elbląg zainaugurowała sezon 2021/22. Żółto-biało-niebiescy w Kaliszu zremisowali z miejscowym KKS 2:2. Bramki dla Olimpii zdobyli Yan Senkevich i Miłosz Kałahur. Co o meczu powiedział trener Olimpii Tomasz Grzegorczyk?