UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dalej chcecie miliony przepierniczyć na stadion ? Kto będzie chodził na te mecze, 500-1000 osób, czasem na jakieś derby więcej. Z dziećmi nie pójdziesz, bo tylko k i ch słychać najbardziej zagorzałych napaleńców drużyny, która od kilkudziesięciu lat gra totalną padake z jednym wyjątkiem drużyny ARTENIUKA, która grała piękną piłkę. Już teraz nie ma kasy, a taki stadion trzeba umieć utrzymać by był rentowny, a nie do niego dokładać. Już lepiej te miliony przeznaczcie na jakiś dom dziecka czy infrastrukture drogową, z pewnością będą to lepiej wydane pieniaze
  • Wiedziałem ze padnie to nazwisko. Niewiele brakowało ze po tym awansie i spadku klub nie został rozwiązany. Wtedy nie powinniśmy awansować do 1 ligi i teraz tez nie możemy. Dopóki nie będzie to sportowa spółka akcyjna nie ma co marzyć o wyższym szczeblu niż druga liga. A stadion? Tu potrzebna jest najpierw profesjonalna płyta boiskowa a nie trawnik i oglądanie chmur i śledzenie prognoz pogody.
  • Nie pisałem czy było sens finansowo awansować czy nie. Podałem że to była piłka która fajnie się oglądało. Jak wygląda gra od tamtego czasu, kilkunastu lat ? PADAKA. Druga rzecz nawet jeśli mówimy o finansach i że tamto zabiłoby Olimpię. Co zrobiono przez te kilkanaście lat ? NIC. Dalej klub nie jest gotowy na 1 ligę. Więc o czym my tu rozmawiamy. Dalej się łudźcie. Za kolejne 15 lat znow będziecie się łudzić. Jak druga a de facto trzecia liga was zadowala i gra padaczka to proszę bardzo.
Reklama