UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja mam pytanie do klubu kibica pisaliście że bilet na mecz wyjazdowy do Olsztyna kosztuje 40 złotych.... natomiast na bilecie widnieje ewidentnie 30 złotych (jak zachowaliscie bilety to sprawdźcie sobie 30 zł) co na sumie ponad 400 wyjazdowiczow daje ponad nadwyżki 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH co stało się z tymi pieniędzmi i jeszcze do puszki zbierali oj nie ładnie tak robić panowie.... jak z tego się wytłumaczycie ładnie tak??
  • @4tys - A słyszałeś gdzieś, żeby ksiądz tłumaczył się komuś co robi ze swoją kasą.... kasa jest księdza, a ksiądz jest Wasz... - oto cała tajemnica wiary - masz jakiś problem, dzwoń do Rydzyka
  • @Amen. - Nie umiesz czytać??? To jest sprawa klubu kibica a nie księdza!
  • @4tys - Wiem, że nie umię, lecz Cię nie rozumię, chodzi o kasę, twoją czy księdza, nie bądz mędziakiem, liczysz jak nędza, co nie ma grosza, nawet na flachę, usiądz spokojnie po jakimś dachem, tam przyjdą twoi, kasę przyniosą, browara łykniesz postraszysz kosą, znowu na prostą jak by nie było, usiądziesz pierwszy, drzeć swoje ryło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Buźka(2023-10-14)
  • @Buźka - To chodzi o kasę wszystkich co byli na wyjeździe w tym także ja, zapewniam cię że ja nie z takich co pod sklepem stoją jesteście poprostu nie uczciwi...
  • kasa przytulona i tyle, napiszą że na oprawy, choć to od początku powinno być powiedziane na jaki cel idzie nadwyżka 10 zł, a nie jakaś partyzantka... ogólnie nie fair, masz rację
Reklama