• Trener twierdzi, że nie widzi problemu, że gościu nie strzelił karnego. No cóż, z takim podejściem, to może lepiej nie wychodzić na boisko?.
  • Wystawianie młodzieżowców to jest właśnie rozwój sportowy i jeżeli tego nie rozumiesz to mógłbyś nie zabierać głosu w tym temacie
  • @Już niedługo wieś Elbląg - Zawodnikom z najwyższej półki światowej zdarzają się nie wykorzystane karne więc się nie spinaj.
  • No i jak zwykle, dużo gadki a gry nic a nic... , panie trener wystąp pan do PZPN aby mecze w wykonaniu " pańskiej drużyny" trwały 30 minut.
  • Ten remis to cudem i na farcie uratowany. Trener nie widzi jak powietrze się im kończy po 30min. Kondycja czy brak woli walki. Może on żadnego autorytetu tam nie ma ten trener znikąd. Jakby nie patrzeć szorujemy już w strefie spadkowej. Perspektywa odbicia tylko przy łapaniu 3pkt. a nie remisów.
  • Pod rozwój sportowy utworzono OE rezerw. Drużynę która w IV lidze z jej juniorami jest średniakiem. Pro Junior System to taki ciekawy system, osłabiasz drużynę, żonglujesz ich minutami z konieczności ale na papierze juniorzy mają się rozwijać. Ciężko księdzu nie przyznać racji. Wolicie prawdę od bujania w obłokach ? Klub zgarnia 897tys z PJS chociaż mógłby otwarcie powiedzieć prawdę, bez tej kasy budżet się nie domyka i klub może się złożyć pod siebie ogłaszając niewypłacalność. Weź potem wracaj z B klasy co sezon awansując o jeden szczebel. Jak znamy życie piłkarki ręczne jak co roku dostaną z UM w okolicy 500-600tys a OE 200tys.