UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)

Komentarze czytelnika

  • Rocznica zdobycia Elbląga

    JaroSławek A niby dlaczego mamy nie wspomnieć o krwi i śmierci, którą przyniósł tu bolszewizm? Ani ludziom "gitlerowcom", którzy chcieliby tu pozostać, ani ludziom, którzy tu "napłynęli" komuna nie dała poczucia wolności, ani samodecydowania. Ciekawostką jest, że dopiero z latach 90tych XXw. zaczęto odbudowywać miasto. Ulice w swoich nazwach i lokalizacjach noszą znamiona pijackiego chaosu, jaki tu miał nastać po zdobyciu. Miasto, które w swojej historii ma okres stolicy wojewódzkiej, a ludzie chodzą do wspólnych kibli na podwórkach, ogromna część domów ogrzewanych jest piecami, nie wspominając, że dopiero teraz buduje się kanalizacje burzowe. Kiedy przyjdzie czas na ścieki? I niekoniecznie ma to symptomy biedy. A śmierć i po zdrowym życiu jest ulgą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    JaroSławek(2013-02-05)
  • Rocznica zdobycia Elbląga

    JaroSławek Trudno oddzielić żołnierski trud od polityki. Bez polityki by go nie było. Z drugiej strony, prawdopodobnie, byłby znacznie większy chaos. Chcę tylko zaspokoić swoją ciekawość. Z jednej strony uhonorowanie przelanej żołnierskiej krwi jest jak najbardziej na miejscu. Z drugiej jednak strony Armia Czerwona wolności tu nie przyniosła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    JaroSławek(2013-02-04)
  • Rocznica zdobycia Elbląga

    JaroSławek Może i jest różnica między zdobyli, a wyzwolili, ale co to za Posterunek Honorowy i kwiaty? Pytam przez wzgląd na ciekawość.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    JaroSławek(2013-02-04)

Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama