UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc @O ile - No kolego myślę że mocno Pana Siedlera nie doeceniasz. Pan Trawicki jest pasjonatem muzealnictwa a Pan Siedler nie tylko aktorem ale organizatorem remontu Teatru. Nie zdajesz sobie jako potencjał drzemie w połączeniu doświadczenia tych dwóch ludzi ? Myślę że to jedna z lepszych decyzji Wróblewskiego ponieważ łączy w jednym zespole dwóch super-pasjonatów których zainteresowania lekko się mijają ale za to doskonale się uzupełniają. Tabliczka rozumie będzie brzmieć " Czas na Muzeum" ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    21
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-12)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Szanowny Panie, Pan nie wie o czym mówi.... Do kierowania placówką muzealna nadaje się wyłącznie specjalista i to wysokiej kasy a nie pasjonat hobbysta. Jak będziemy chcieli przeprowadzić remont/modernizację Muzeum - zatrudnimy się architektów i inżynierów. Do opieki nad zabytkami, do ich konserwacji, do podejmowania decyzji zakupowych potrzebny jest specjalista bardzo wysokiej klasy. A jak jest Pan fascynatem "znawców" pasjonatów a nie ludzi kierunkowo wykształconych - to zamiast do lekarza, proponuję Panu iść do kościoła - pomodlić się i pokropić wodą. Na pewno się Pan wyleczy....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    1
    prezydent odpłynął chyba(2024-03-12)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Dobre sobie! A zna Pan sytuacje dot. Rozbudowy teatru z mediów czy od tzw. Środka? Bo jakos na stronie teatru nie widnieja Pana dane. Zdjęcia na Facebooku a rzeczywistość to dwie różne sprawy. Teatr miał swojego inwestora zastępczego składającego się z inżynierów, którzy kierowali ta rozbudowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Bonnie(2024-03-12)
  • MariuszLewandowski-Fc @prezydent odpłynął chyba - I tu się nie zgodzę. Wojna jest zbyt poważana żeby zostawić ją generałom - zna Pan ten cytat może ? Do rzeczy które Pan opisuje z takim zapałem doskonale nada się Pan Trawicki - do zarządzania personelem, finansami i promocjią oraz inwestycjami Pan Siedler. Jak rozbudował teatr chyba nie muszę pokazywać. Obaj Panowie się uzupełniają jak dwie barwy w znaku dwoistości natury i są ZESPOŁEM który może dokonać cudów. Myślę że co do kwalifikacji Pana Trawickiego w zakresie merytorycznym nikt nie ma wątpliwości że są bardzo wysokie. Nie wiem jak u Pana ale mój lekarz skierował mnie do ORTOPEDY a ten czeka na Tomografię. Proponuje nie robić z siebie debila - rolą menagera jest wybrać architektów i rozliczyć ich pracę co jakoś do muzealnictwa nie przystaje.... Proponuję szukać rozumu bo gdzieś Pan umyka...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    14
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-12)
  • MariuszLewandowski-Fc @Bonnie - Mój drogi nie zaglądałem do teatru od dawna / w końcu bycie czołowym chamem do czegoś zobowiązuje / ale dziś miałem przyjemność poznać nowego dyrektora i część biurową i jestem pod wrażeniem. Inwestor zastępczy ok to przyjmijmy żę teraz będzie dyrektorem z muzealnikiem zastępczym i to mi się podoba. Są na zarządzanie personelem różne metody ostatnio doszło zarządzanie przez chaos. A na początku było SŁOWO. A tak na poważnie byłem kilka lat za granicą i trochę zatraciłem kontakt ale już nadrabiam Na razie polityka i dziennikarstwo potem nauka wychowanie i kultura. Na razie zapraszam na debaty które zaczynam organizować
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-12)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Ma Pan rację. Rzeczywiście umknął mi rozum i wdałem się z Panem w polemikę. Pan WSZYSTKO wie najlepiej i na wszystkim się Pan zna najlepiej. Dziwi mnie tylko, że czytuje Pan komentarze pisane przez lokalnych głupków i je komentuje. Powinien Pan swoje myśli publikować w specjalistycznych prestiżowych magazynach naukowych. Pożegnam Pana. Idę odnaleźć rozum, który mi umknął, jak Pan słusznie zauważył. Gdybym wiedział jak Pan wygląda i spotkałbym Pana - w dowód wdzięczności, za uświadomienie mnie co do mojego stanu umysłowego - wręczyłbym Panu pięknego Narcyza. To śliczny kwiat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    0
    prezydent odpłynął chyba(2024-03-12)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Jeśli od dawna nie zagląda Pan do teatru to w jaki sposób jest Pan w stanie ocenić działania Pana Siedlera? Z jakiegoś szeptanego przekazu? Bo stoi kawałek budynku? Czasem w ładnym opakowaniu można znaleźć bardzo brzydkie rzeczy. W internecie można odszukać publikacje nt. Pracy Pana Siedlera, ktore powinny też dać do myślenia, że nie wszystko było tam dobrze. Z resztą te komentarze też są bardzo wymowne. Z wyrazami szacunku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    0
    Bonnie(2024-03-12)
  • MariuszLewandowski-Fc @prezydent odpłynął chyba - Wdał się Pan w polemikę stosując prostackie porównania i zakładając że jak zwykle wpadnę w ton pogardliwej napastliości i że mnie Pan ośmieszy. Wyglądam jak na zdjęciu spotkać mnie nie trudno. Prawo głosu głupka jest takie samo jak to Pana i słusznie że leci Pan szukać rozumu - tego nigdy dość. Dowcip z narcyzem proszę sobie darować bo tego typy skojarzenia w kontekście mojej osoby są dowodem na upośledzenie postrzegania. Niestety do Humanum Tumanum nawet mnie nie przyjęli. Mylenie inteligencji z wykształceniem..... PROPONUJĘ "LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    15
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-12)
Reklama