UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale Kusego polubiono, mimo, że też był malarzem abstrakcjonistą. Zwyczajnie sztuka jest skierowana do osób myślących, a nie prześmiewców. Przecież ten kto chce oglądać obrazy "normalne" może iść na wystawy fotograficzne lub do muzeów na sekcje malarstwa socrealistycznego lub naturalistycznego czy historyczno - romantycznego. Osobiście polecam impresjonistów, bo to jest ten kierunek, który można nazwać drogowskazem do rozumienia sztuki, właśnie tej tak teraz ośmieszanej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Wykształciuch(2024-10-12)
  • @Wykształciuch - O, bardzo lubię impresjonistów, ich dzieła i okres w którym tworzyli. Nawet trochę widziałem "na żywo". Ale nie umieściłbym ich prac obok abstrakcji. To inna bajka. To jest coś co cieszy oko. I ta technika.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    grafikamator(2024-10-12)
  • @Wykształciuch - Namaluję Ci trzy pasy w trzech kolorach. Ty się będziesz delektował sztuką i rozmyślał, a ja się będę z Ciebie śmiał. I jeszcze będziesz przekonany, że jesteś mądrzejszy ode mnie!
Reklama