UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak Tak poczekamy aż nastanie inny propolski rząd
  • "inny propolski rząd" - czyli rosyjski z PIS co macha flagami i grabi do siebie?
  • Wcześniej była narracja że PiS cierpi na "rusofobię" i chce wywołać wojnę z Rosja a z Rosją trzeba się układać teraz zmiana o 180 stopni i że PiS jest prorosyjski ! Zdecydujcie się bo sami sobie zaprzeczacie- ośmieszacie się 0 konsekwencji w mówieni, co jutro wymyślicie ?
  • Prorosyjski jest teraz naszych obrońców granic wsadzają do więzienia obcinają kasę na wojsko. I pamiętamy takie słowa jak chcemy dialogu z Rosją taką jaka ona jest i jak Tusk mówił że wraz z Putinem będzie pilnował aby nikt piachu w tryby nie sypał. Pamiętajmy także jak POwscy towarzysze dostawali wytyczne do obronności kraju od towarzyszy z fsb przy wódeczce w Kadynach. Te niewygodne materiały już usunęli s serwerów TVP. Teraz lecą tam propagandowe ścieki rodem z TVN.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-07-05)
  • Wiesz ze pis ściągał więcej ropy z rosji niż wszystkie kraje Unii? Wiesz ze pisowscy chłopi kupowali tylko ruskie nawozy bo Azoty zniszczył pis? Wiesz ile milionów ton zboża sprowadzili pisowcy z Rosji?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    17
    Pis zawsze był (zd)ra(2024-07-05)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - A ty nie możesz przeboleć bo siedziałeś z uchem pod stołem i tobie nie polewali
  • @Pis zawsze był (zd)ra - I te wszystkie informacje masz z TVN ? Ciekawe czy ktoś robił kiedyś badania czy IQ wyborców Platformy przekracza chociaż 70.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    6
    inżynier(2024-07-05)
  • @Pis zawsze był (zd)ra - PiS zawsze człowieku czy wiesz co mówisz jakże tępy jesteś, słuchasz kłamstw PO które rozwala masz kraj, poczekaj jak wkrótce będziesz niewolnikiem zachodu bez żadnej przyszłości, suwerenności i spokóju
Reklama