UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cieszy, że Prezydent poważnie podchodzi do problemu, a nie chowa głowę w piasek. Wizualizacja piękna, nie mogę się doczekać realizacji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    24
    Wszystko ładnie, oby nie drog(2024-07-05)
  • @Wszystko ładnie, oby nie drog - Cieszą Ciebie wizualizacje. aha. To samo było za czasów grzesia. n wizualizacje i spółki szwindel do wypompowywania miejskich pieniądzy. Np poprzez spółkę aqua park wypompowywali kasę z naszych kieszeni i ciągle pokazywali jakieś wizualizacje a nie wbili nawet sztycha łopaty. Przyszedł Wilk z PiS pogonił nieudaczników pokazał jedną wizualizację i w rok pobudował jednen do jednego crw dolinka. To jest sprawczosc i sumienność. A tu za PO będą ciągle wizualizacje. Ciekawe kiedy doczekamy się wizualizacji portu miejskiego. Zaraz minie dwa lata od propagandowej ankiety tow ćwierka i tow motorówki a portu nie ma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    9
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-07-05)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Pis i sprawczosc. Ha ha ha. Od 6 lat tylko wizualizacje CPK pokazują a 600 pisiorów ma dodatkowe etaty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    16
    To jest sprawczosc(2024-07-05)
  • @To jest sprawczosc - "Pis i sprawczosc. Ha ha ha" - wcale nie ha ha ha, Pisowcy mają wysoką sprawczość w grabieniu do swoich kieszeni, bardzo wysoką nawet.
  • @To jest sprawczosc - PO zrezygnowało z budowy cpk na rozkaz Berlina. Przypomnę jeszcze tobie wizualizacje przekopu przez mierzeję. Wizualizacja pokazana a za 3 lata było otwarcie. PIS was punktuje bo okazał się sprawczy i zbudował to co obiecał. Most w Nowakowie także zbudował PiS a POwcy przekonują elblążan że lepszy był ten Stary pontonowy pod którym nie można było nawet kajakiem przepłynąć a autem jechało się zygzakiem i wahadłowo. Żałośni jesteście nieroby z PO.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    9
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-07-05)
  • @Jawamwojtaniewybierałem - Powiadam Ci Pisowcu - znowu kłamiesz
  • @Wszystko ładnie, oby nie drog - A, przepraszam, kogo cieszy?
  • @N.p. - nudny do obrzygu np jesteś i się POwtarzasz
  • "nudny do obrzygu np jesteś i się POwtarzasz" - Ale przynajmniej nie kłamię. Żegnam
Reklama