UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @ Głęboka Myśl. Niestety nie chcę dopłacać ale muszę i nie tylko do PME Sp. z o. o ale i innych dziwnych miejskich tworów. Jestem zwolennikiem funkcjonowania miasta na zasadzie minimum Miasta maksimum sektora prywatnego. Demontaż zaczął bym od sprzedania EPEC ograniczenia działalności MOSIR i tego czegoś z czym MOSIR się połączył oraz innych podmiotów. Centrum Usług Wspólnych gdzie utrzymanie kosztuje zapewne kilka milionów nigdy by nie powstało. Niestety w czasach gdzie sektor budżetowy jest pod ochroną, rośnie w siłę i jest miejscem upychania swoich zasłużonych kolegów prywatyzacja jest niewykonalna. Trzy słowa - przychód, koszt uzyskania przychodu i dochód są raczej nie znane. Socjaliści rządzą a społeczeństwo jest przeciwne wszelkiej prywatyzacji zakładów czy spółek budżetowych. Takie coś co można nazwać- kierunek rozwoju gospodarczego Miasta nie istnieje. Istnieją tylko co najwyżej ruchy pozorowane połączone z narzekaniem. Koń pociągowy nie ciągnie Miasta w jakimś kierunku. Ciągnie z Miasta do swojej stajni a ludzie co jakiś czas wybierają kolor konia. Niebieski może czarny może czerwony.
  • @Cz - MOSiR i CUW jeszcze komuś służą, poza byciem źródłem przychodu dla pracowników. .. PME Sp. z o. o. też służy. .. Pan dyrektor jest ważną osobistością miejską, ma świtę i posłuch, oraz pobory. Mieszkańcy mają koszt. Właściwie to może i dobrze. .. w końcu wszyscy zabiegają o koszty. .. Wprawdzie ten koszt postanowił nie przynosić przychodu, ale podnosi wielu współobywatelom lewel na zupełnie inny lewel. .. No i mieszkamy w mieście portowym, a to jest bezcenne. .. więc kaczy dół to dłobnostka. CBDU Wiwat Populizm i Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-03-15)
Reklama