UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • O jakim kanale jest ten reportaż ? ? ? Od jeziora Drużno do ujścia i połączenia z Zalewem Wiślanym jest to Rzeka Elbląg. Pomijając nazewnictwo Pis ma w du. ie co się dzieje w naszym mieście. Dla nich ważne są rodzinne stołki w firmach i, firemkach powiązanych z przekopem. Podobnie jak w Łuczniku w Radomiu. Nie jest to fabryka polska tylko narodowo pisowska.
  • PiS ma nas, elblążan, serdecznie w d.. - to prawda, bo jak można wytłumaczyć wybranego obecnie prezydenta Elbląga, jak nie zemstę na PiS. Część z nas, mieszkańców tego miasta, to ciemna masa, która daje sobą manipulować, a potem narzeka, jak to źle w Elblągu, chcieliście to macie, ja mam czyste sumienie.
  • PiS ma w d.. Elbląg, bo elblążanie mają w d.. PiS. Można nie lubić rządzących, ale plucie na rękę dającą chleb- to objaw największej głupoty, to swoisty rodzaj schizofreni paranoidalnej, przez co nasze miasto jest w czarnej matni, wiem co piszę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    Ędward Ącki(2021-03-15)
Reklama