UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Może jestem za stary i nie rozumiem Nowych Czasów, ale trudno pojąć mi powód likwidacji Kiosków z prasą, papierosami, biletami i artykułami codziennego użytku. Chyba decydenci w tym temacie chcą być bardziej nowocześni niż zachód Europy, A tak po polsku to kolejna głupia i utrudniajaca życie obywatelom decyzja.
  • Powód to rentowność. Nic dziwnego, że tak słabo nam w Polsce idzie przedsiębiorczość jak ludzie, nie rozumieją podstawowych rzeczy, a potem płacz i lament dlaczego już tego nie ma...
  • @ Może jestem…-osoba pracująca w kiosku musi opłacić składkę ZUS, a to niemałe pieniądze. Przy dzisiejszej podaży rynku, konkurencyjnych cenach dużych sieci, niemożliwe jest opłacanie wszelkich zobowiązań i jeszcze zarobić na pensję.
  • bilety, gazety masz z smartfonie a tytoń w kazdym monopolowym i na stacjach co sto metrów... po prostu ludzie nie potrzebuja juz koiosków
  • Ja to jestem tak stary że trudno mi pojąć że polikwidowali miejsca postojowe dla koni. W Elblągu nie ma gdzie zaparkować konia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Czasy się zmieniły(2024-06-03)
  • Sprawa jest prozaiczna - to się nie opłaca. Jeżeli Kioski były by rentowne nie były by likwidowane :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    elo_76(2024-06-03)
Reklama