UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I to jest właśnie system, do którego tęskni to całe Razem i spółka. "Wielkie ideały"Marksa i Engelsa trosce o robotników. Jak się szybko okazało ta główna grupa docelowa marksistów miała tego systemu dość, bo zrozumiała, że była wykorzystywana do celów politycznych. Marksiści-Leniniści - u nas obecnie pod maską partii Razem - wiedzą, ze są skompromitowani wśród robotników to szukają nowych grup, po których grzebiecie mogą się wspiąć - ot takie głupie feministki, Strajki Kobiet czy środowiska "tęczowych":)Tak, jak wtedy pojawiają się hasła o "równości i wyzysku". A w Elblągu temu wszystkiemu przyklaskuje Koliński. Niczym namiestnik Marksa na Żuławy Wiślane. Jestem w szoku, że ta partia do tej pory nie została z delegalizowana. To jakaś groteska.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    3
    Do_pomorskiego(2020-12-14)
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Ja zaś jestem w szoku, że można mieć taki pojęciowy bałagan w głowie - od św. Trójcy tow. Marksa-Engelsa-Lenina, przez robotników, Razem i tęczę, po słuszne protesty wk. .. kobiet - do tego potrzebny jest naprawdę niezły #dzban; Hashtagi: #stoicieTamGdzieStaloZOMO, #towarzysze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    RobertKoliński(2020-12-14)
  • @Do_pomorskiego - Nawet obecna władza tak samo działa (bicie kobiet), Polak przy władzy jest jak wściekły pies. Szczeka, warczy i gryzie wszystkich wokoło co mu podpadną. Dotyczy też obecnej władzy.
  • @RobertKoliński - Twoje bełkotliwe, bez ładu i składu zdanie, świadczy o tym, że zostałeś zapędzony w kozi róg I nie wiesz, co powiedzieć, bo ktoś przedłożył ci prawdę o was. A może to po prostu wina kaca po kolejnej bibce na "skłocie". ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Do_pomorskiego(2020-12-14)
  • RobertKoliński Święta prawda, podobieństwa w działaniach tego reżimu i Biura Politycznego KC pod przewodnictwem towarzysza Jarosł. .. wróć! oczywiście Wiesława, są zadziwiające. Historia lubi się powtarzać, często jako parodia. Hashtagi: #historia, #takbylo, #WyrokNaKobiety, #ZOMO
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    RobertKoliński(2020-12-14)
  • Teraz trwa pacyfikacja chuligaństwa i patologii na zamieszkach, a nie idei strajków samych w sobie. Jakby tak było to ci wszyscy KODziarze, czarne parasolki, wielcy piewcy sprawiedliwych sądów byliby rozganiani czołgami i gazem. Poskramianie agresji podczas zgromadzeń publicznych to rzecz normalna i pożądana. No chyba, że wg ciebie policja, jak w USA am klękać przed patologią i przepraszać :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Do_pomorskiego(2020-12-14)
  • @RobertKoliński - Lepiej wytłumacz nam wszystkim po co ci w takim razie zdjęcie Marksa na oficjalnym profilu partyjnym na jednym z portali społecznościowych? Szach-mat. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Do_pomorskiego(2020-12-14)
  • @Do_pomorskiego - "Teraz trwa pacyfikacja chuligaństwa"- No popatrz, wtedy w 1970 w radiu i czarno-białej TV, też tak mówili, krzyczeli. To byli wyłącznie chuligani. Ciekawe, co nie. Jak ktoś nie po myśli władzy - od zawsze - chuligan!
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Nie na partyjnym, choć Karola Wielkiego Marksa bynajmniej się nie wstydzimy, tylko na prywatnym, to raz. Dwa, a psińco cię obchodzą moi idole na społecznościowych profilach, nie dość że trollu, to jeszcze stalkerze! xd Towarzyszowi Marksowi nie jesteś godzien rzemienia u pepegów wiązać więc milcz jak do mnie o takich durnotach rozmawiasz!; Hashtagi: #lewica, #rownosc, #solidarnosc, #socjalizm, #KarlMarx
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    14
    RobertKoliński(2020-12-14)
  • Czytaj ze zrozumieniem. Z protestów wyciąga się osoby agresywne, a nie rozbija całe zbiegowisko. Cwaniakujesz? Prowokujesz agresje? To trzeba cię zdzielić, żeby twoja prywatna "wendetta"nie doprowadziła do eskalacji zamieszek, gdzie więcej osób, protestujących pokojowo, może zostać poszkodowanych, tylko z powodu twojego egoistycznego pdoejścia. Od tego jest policja. Nikt nie zabrania też protestować. Nawet mimo wielkiej nieodpowiedzialności chociażby tzw. Strajku kobiet w czasie pandemii i zaleceń unikania gromadzeń.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Do_pomorskiego(2020-12-14)
  • @RobertKoliński - Chciałeś być osobą publiczną, a teraz histeryzujesz, że ludzie cię prześwietlają. Trzeba wiedzieć z kim ma się do czynienia, żeby jak coś zdusić zagrożenie w "zarodku". Skoro masz Marksa (tego głąba, pętaka, nieroba, który nigdy nie pracował, a wypowiadał się ws. praw robotników)w profilach partyjnych znaczy, ze popierasz takie chore wizje Świata. Szydło wyszło z worka, więc czego jeszcze kłamiesz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Do_pomorskiego(2020-12-14)
  • @Do_pomorskiego - Może pamiętasz, że wtedy w TYM grudniu, też pisali i mówili o "patologii i chuligaństwie"Brzmi znajomo?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    tyujhi(2020-12-14)
  • @Do_pomorskiego - "Cwaniakujesz? Prowokujesz agresje? To trzeba cię zdzielić, żeby twoja prywatna "wendetta"nie doprowadziła do eskalacji zamieszek"- No, tak jak w grudniu 1970,dokładnie. To może Ty pisz ze zrozumieniem, to nie Twoja prywatna strona. Ja tylko czytam i rozumiem, to co napisałeś.
  • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Tylko Beatlesi mieli więcej kobiet pod swoimi oknami niż Jarosław Kaczyński. Hashtagi: #BijaceSercePartii, #PiSkomuna, #JarekOddajTeleranek
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    RobertKoliński(2020-12-14)
  • @RobertKoliński - szanowny panie większego trolla prowokatora od pana nie widziałem w Elblagu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    tadek3(2020-12-14)
  • @tadek3 - "większego trolla prowokatora od pana nie widziałem"- A ja tak. komentujących "Entuzjastów"PIS na portElu.
  • A więc czytasz wybiórczo i palisz głupa, bo napisałem wyraźnie o co chodzi i w czym jest różnica.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Do_pomorskiego(2020-12-14)
  • @RobertKoliński - Pod domem Prezesa to nie kobiety tylko karykatura kobiet !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    Lenon(2020-12-14)
  • @RobertKoliński - Roberciku, dziecko drogie, Twoja lewica skutecznie jak nie w tyl glowy, to na ulicach strzelala do Polakow Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Zbyszek 1(2020-12-14)
  • @RobertKoliński - Roberciku, twoi idole na ulicach I w kazamatach strzelali do przeciwnikow I nie ma zadnych swietych prawd nie p. .. .ol Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Zbyszek1(2020-12-14)
Reklama