UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bolty powinny być pod szczególną kontrolą policji. Trzy wypadki od rana w takim spokojnym mieście. Może to powód, by komendant policji zagonił swoich ludzi do roboty, a jak nie potrafi to na emeryturę.
  • strasznie manipulacyjny komentarz "Bolty powinny być pod szczególną kontrolą policji. Trzy wypadki od rana w takim spokojnym mieście. " można wywnioskować, że te trzy wypadki były z udziałem "boltów" a tak nie jest. Hashtagi: #xd2
  • Chłopie myślisz, że nie są? Wyjdź w środku nocy i zobacz, co robi policja, zamiast pisać te bzdury. Kontrolują taksówki, auta na aplikację, spokojna twoja pusta głowa.
  • Zagonić ich do roboty" - I co?, zaczną myśleć I uważać za kierowców - komendant na emeryturę- ta I Ty będziesz mu ją płacił. Coż za wspaniały zarządca - dajcie mi władzę a ja was urządzę" - już przecież mamy paru- urządzili się nie źle, - jeszcze tylko czekam na pusty śmiech I rżenie koni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Koñ by się uśmiał(2024-09-24)
Reklama