UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wychowywałem się na słonecznej i mieszkałem 30 lat. W czasach jak komputery były tylko dla majętnych była tam też (na skrzyżowaniu z Kosynierów) kafejka internetowa z grami typu worms, itd. Pamięta ktoś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    Słoneczniak(2023-07-01)
  • @Słoneczniak - Pewnie że pamiętam, grało się tam, ogólnie najlepsza dzielnica w Elblągu Hashtagi: #DYNIA
  • @Słoneczniak - Kafejka? Na kosynierów? Nie pomyliłeś z salonem gier?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-07-02)
  • @Słoneczniak - W latach 80tych przy skrzyżowaniu słonecznej z kosynierów był salon gier. Po szkole graliśmy w 1943,OMEGA czy COMMANDO
  • @BoRomanNielubiJakJestNachlapan - Chodzi Ci o salon gier taki z automatami arcade? To może był wcześniej i nie pamiętam. Pamiętam "kafejkę" z normalnymi komputerami podłączonymi do internetu i na komputerach były zainstalowane różne gry.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Słoneczniak(2023-07-03)
  • @Słoneczniak - Dokładnie o salon gier. Był na rogu kos. gdyńskich i słonecznej. Budynek niedawno wyburzony, a kafejki internetowej to nie pamiętam. Pewnie już tam nie mieszkałem jak powstała. W którym miejscu była? Jak się nazywała?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    BoRomanNielubiJakJestNachlapan(2023-07-03)
Reklama