UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rembelskiemu nie udawało się gdy kandydował, nie udało się zebrać podpisów. Czy ten człowiek jest w czymś w ogóle udolny? Więc wara od miasta!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    124
    39
    ElblążaninPolak(2023-01-09)
  • @ElblążaninPolak - Stefan najlepiej nich idzie już na emeryturę. Rozpętał już kilka awantur w tym mieście z których nic nie wyszło! Pora odejść. Tylko czy tacy mają honor?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Stefek Burczymucha(2023-01-09)
  • @ElblążaninPolak - Stefan Rembelski to porządny człowiek, społecznik, ludzie którzy go wyśmiewają nie są warci funta kłaków. Można się z kimś nie zgadzać, ale szacunek się należy, akurat on, jest człowiekiem wartym poszanowania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    11
    Truso(2023-01-09)
  • @Truso - Nie nie to pisior nie myty.... Wiem kto za tym stał.... Właśnie PiS ale ze i PiS za rok nie będzie to się wyciszyl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Katolik(2023-01-09)
  • MariuszLewandowski-Fc @Truso - Powiedz to tym z Pasłęka których Rembelski wydymał bez mydła sprzedając za 4 melony skażone odpadami grunty pod budowę domów. Jak to jest twoim zdaniem porządny człowiek to ja k... a jestem baletnica. Fakt że nie zaprosił dziennikarzy na niszczenie kart pokazuje ze to kłamca bo zapewne ma około 5 tyś podpisów. Jak kłamców i oszustów szanować nie zamierzam a temu typowi ręki nie podam bo mi gnojem zaśmierdnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2023-01-09)
Reklama