UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A kiedy Miasto zainwestuje w tramwaje? Rozlatujące się tory i rozlatujące się Konstale. Od czasu zmiany linii przez ZKM nie korzystam w ogóle z komunikacji miejskiej, bo to nie ma sensu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    10
    mtsz(2024-06-27)
  • @mtsz - A ja przez 30 lat nie korzystałem z komunikacji miejskiej, a teraz niekiedy korzystam. Mam swoje kursy i wszystko działa jak w zegarku. Tylko te przystanki źle umiejscowione, muszę dojść 50-100 metrów, normalnie masakra.
  • @mtsz - Nasze miasto już dawno zainwestowało w tramwaje. Te olsztyńskie.
  • @mtsz - Wiesz ile milionów przeznaczył pisowcy na utrzymanie watykanskich prxybytków w samym Elblągu? Wystarczyło by na nowe torowiska i tabor
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Spadek po pislamistach(2024-06-28)
  • @Spadek po pislamistach - Wiem że jesteś zaślepiony ale powiem że pisowcy nie dawali na utrzymanie watykańskich przybytków. Jeżeli dawali to na restauracje czy remontzabytku. Jak każdego innego. A że tym zabytkiem jest także czasami świątynia to na to dotacje też są. Zwykłae utrzymanie kościołów leży w po stronie parafian. Nawet rempnty, odnawianie, ławki, konfesjonały są też z datków parafian. Czy ci się to podoba czy nie ale tak jest.
Reklama