UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja także nie rozumiem prezydenta Wilka, tak jak napisała Magda: Nie rozumiem prezydenta Wilka. Zamiast porozmawiać wcześniej z marszałkiem województwa i stać obok niego na scenie jako współgospodarz spotkania, wysłał premierowi osobne zaproszenie do spotkania w namiocie? I dziwił się, że premier z tego zaproszenia nie skorzystał? Jakoś za bardzo mi to przypomina obchody rocznicy zbrodni katyńskiej, na które pojechała oficjalna delegacja Polski, ale PiS koniecznie chciał osobno. I wszyscy wiemy co z tego wynikło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    ewado(2014-05-02)
  • a ja rozumiem wilka też bym nie chciała stać koło tuska na scenie. a co do tragedii katyńskiej przyjrzyj się faktom tupolew był w remoncie na rosji to raz dwa jak tusk leciał było ok ale jak reszta to już raptem rzekoma brzoza i tragedia? dobijanie żywych ludzi i trotyl potem uciszanie świadków mordem? perfidnie widać że komorowski z tuskiem współpracują z putinem otwórzcie oczy a nie bronicie tego złodzieja i mordercy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    8
    rozczarowana(2014-05-02)
  • MariuszLewandowski-Fc Panie Ewo premiera zaproszono do Ratusza Staromiejskiego. .. .List był publiokowany kilka dni temu. Proszę nie robić z siebie kretynki. Organozatorzy uznali że najgodniejszym uczestnikiem Pikniku jest jakies koło adoracji marszałka protasa z kaczych błot i WYZNACZYLI trasę przejścia omijająć nawet namiot Miasta a ja liczyłem że obaj Panowie ustalą osobioście spotkanie i chciałem żażądać by było to spotkanie z udziełme mieskzanców i nie o samym przekopie ale o sytuacji gospodarczej Miasta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2014-05-02)
Reklama