UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ostatnio większość kierowców za nic ma przepisy. Kompletnie ignorują pieszych, kilka godzin temu próbowałam przejść przez ulicę na Agrykola przy cmentarzu, co najmniej 5 aut przejechało jakgdyby nic a ja stałam i czekałam. Dopiero kolejny kierowca się zatrzymał. Na Agrykola tez jak zatrzymują się autobusy kierowcy mają obowiązek poczekać, ale przecież wszystkim się spieszy i objeżdżają autobus niejednokrotnie stwarzając bardzo niebezpieczne sytuację. Ta sama sprawa tyczy się Sienkiewicza oraz Kosciuszki, tam przez te drzewa to wogole kierowcy nie widzą pieszych. Może by tak więcej patroli w tych miejscach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    16
    Piesza(2024-09-16)
  • @Piesza - Wracała z Pl. Jagiellończyka z okazji Dnia Seniora.
  • @Piesza - Pieszy nie ma pierwszeństwa gdy stoi przy pasach. Nabywa je w momencie gdy jedną nogą przekracza linię krawężnika i jest w ruchu.
  • @mtsz - A którą nogą najpierw? Lewą czy prawą trzeba wejść, aby uzyskać pierwszeństwo?
  • Jakąkolwiek. Również może ręką machać.
  • @mtsz - Bzdura, zapoznaj się z nowymi przepisami i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Już niedługo wieś Elbląg.(2024-09-16)
Reklama