UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Medium Sama dziś o mało nie padłam ofiarą - gdy znajdowałam się na przejściu gdzie nie ma świateł, hamowała jakaś starsza kobieta dopiero w połowie pasów. Przystanęłam i nasz wzrok się spotkał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    2
    Medium(2024-09-16)
  • @Medium - To znaczy że nie widziałaś kierowcy i nawet nie powinnaś włazić na pasy. Dużo ludzi myśli że jak mają pierwszeństwo to z automatu kierowca ich widzi. A tymczasem pieszy może schować się za słupkiem dachu, mając na względzie paralaksę ruchu pieszego i kierowcy mogą siebie nawzajem nie widzieć.
  • Medium @mtsz - Jakże nie widziałam? Kierowca wyprzedzał na drugim pasie auto, które zatrzymało się przed przejściem na pierwszym pasie, a drugie zjeżdżając z ronda nie zauważyło ani tego stojącego, ani mnie, która doszła po połowy przejścia i spostrzegła, że ktoś wjeżdża na przejście. Przejście z wyspą przy Górnośląskiej, tuż za rondem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Medium(2024-09-16)
  • @Medium - A no to zwracam honor, bo szerszy opis zmienia sytuację. :)
  • Medium @mtsz - Sytuacja w pewnym sensie podobna do zajścia z Robotniczej, gdzie jeden zatrzymał się prawidłowo, a drugi nie. Tyle, że na Górnośląskiej są po dwa pasy ruchu w jedną stronę, a na Robotniczej po jednym pasie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2024-09-16)
Reklama