UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zaraz! Moment! Czy ta fotografia przedstawia dzisiejszą akcję? Tyle sprzętu do tego "zdarzenia"!?
  • Tak, tyle sprzętu do dzisiejszego zdarzenia. Jakiś problem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    7
    Strażak(2024-06-14)
  • @Strażak - Spokojnie. Kiedyś może dojdzie do tego że on będzie potrzebował pomocy staży pożarnej zobaczymy czy będzie taki cwany jak będzie gasił szklanką wody.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    42
    3
    Strażak sam(2024-06-14)
  • @Strażak sam - Kiedyś może dojdzie do tego, że będą gdzieś zaiste potrzebni, ale nie przybędą, gdyż będą marnować czas/pieniądze na takiej akcji jak tak, mądralo!
  • @Strażak - Raczej zerową wiedzą w temacie
  • @Strażak - tak i juz olsztyn lecial ponoc + wszystkie osp
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    janek egh(2024-06-14)
  • Kolego kiedyś do stłuczki przyjechały mi 2 wozy strażackie, dwie karetki i jedna policja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Wjazd w d..(2024-06-14)
  • Straż to jedyna formacja w tym kraju która działą jak powinna!!! Mieli zgłoszenie zapewne że hotel się pali i mają zapewne taki standard że do zgłoszeń w budynkach mieszkalnych z automatu leci drabina i dwa wozy bojowe. Gdyby po dojechaniu na miejsce okazało się żę sytuacja jak tutaj była opanowana a byli by potrzebni gdze indziej to zapewne by odjechali.... wiec za miast głupkowato komentować i oceniać to sie doucz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    4
    nie strażąk(2024-06-14)
  • @nie strażąk - Następny "Zweistein" językowy! Naucz się stosowania liter "ą" oraz "ę" i dopiero wtedy coś napisz. Że o interpunkcji nie wspomnę. Masakra.
  • Zrozumiałeś mój przekaz? tzn ze mój język jest ok. A jak cie boli intepunkcja błędy itp to idz sobie na portal dla polonistów tam nie będziesz miał problemów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    nie strażąk(2024-06-14)
  • celowe zagranie, jednostki z bema kloca sie z łeczycka bo jak maja pule zrobiona wyjazdow to jest kolejna wypłata
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    ssssffsdfsdf(2024-06-14)
  • @Strażak - Tak, problem. Procedury są totalnie do niczego, a my za to płacimy, prawda? Widziałem 3 wozy bojowe i karetkę, które przyjechały do potrąconej rowerzystki, otrzepała się i pojechała dalej, absurd.
  • @Strażak - Na jedną dwójeczkę też dwie rolki zużywasz?
  • @nie strażąk - Problemy, to widać ty masz. Z językiem ojczystym. Niestety twój każdy kolejny wpis tylko to potwierdza.
  • @ssssffsdfsdf - Ale ty masz wiedzę, wow. Tylko pozazdrościć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Kapucha(2024-06-15)
Reklama