UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To że Elbląg może być IV portem w Polsce, nie wyklucza tego, by nadal był portem samorządowym. Problem w tym l, że ten port od dawna nie jest samorządowy. A 88 procent uprawnionych nie brało udziału w tej niby ankiecie. Ale 70 procent, tak dobrze to brzmi. Wmawianie ludziom jaki maja pogląd. W referendum takie pytanie by nie przeszło. Fikcja, ale tak tak 70 procent. Yhy…
  • Ilu elblążan podpisało się za referendum PIS w Elblągu na początku roku ? NAPISZ TO, bo wiesz, nie wstydź się!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    ­­­­­­Np.(2023-05-19)
  • @­­­­­­Np. - Referendum nie było organizowane przez PiS, tylko przez Pana Rembelskiego i 15 ludzi z komitetu referendalnego, proszę nie siać plotek, bo akurat ja jestem w temacie. PS. Pan Rembelski nie jest zwolennikiem PiSu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Ędward Ącki(2023-05-20)
  • @Ędward Ącki - "Pan Rembelski nie jest zwolennikiem PiSu. " Ha ha ha, super!!!!!, Co On o Tobie pomyśli, hahaha!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    ­­­­­­Np.(2023-05-20)
  • @­­­­­­Np. - A co to Elbląg to nie jest Polska co tak biadolą, aha kasa DLA Wróbelka ucieka. tez gadał po co przekop, teraz po co pogłebiać..
  • "A co to Elbląg to nie jest Polska" - z tego co widzę i tu czytam, PIS to nie są Polacy. Elbląg jak najbardziej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    ­­­­­­Np.(2023-05-20)
  • @­­­­­­Np. - Gdzie Ty człowieku wiedziałeś referendum. To były tylko niewiele warte ankiety. Za zmarnowane pieniądze miejskie Wróblewski powinien ponieść odpowiedzialność finansową lub inną. Mam nadzieję, że to ostatnia kadencja nieudacznika.
  • @bra - "Wróblewski powinien ponieść odpowiedzialność finansową lub inną. " - podobnie jak pan Morawiecki (dużo większego nieudacznika) za inflację i rozwalenie gospodarki, oraz dodatkowo, kara za wirus niegroźny i nie musimy się go obawiać, w następstwie tej wypowiedzi śmierć około 120000 polaków na covid, też powinien ponieść odpowiedzialność - kto gorszy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    10
    ­­­­­­Np.(2023-05-20)
  • @­­­­­­Np. - W referendum PIS podpisało się też niewielu Elblazan, tyle tylko ze to referendum było bezpłatne, a powiedz mi ile Prezydent wydał pieniędzy na tą swoją ankietę? Tyle wiesz co i ja, bo do dzisiaj nie podał tej sumy. Tak więc nie porównuj jednego z drugim, bo to się nawet nie da porównać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Taka prawda(2023-05-21)
Reklama