UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niestety radykalne ubożenie społeczeństwa może poważnie zagrozić temu ciekawemu biznesowi ukierunkowanemu raczej na weekendową turystykę. Coraz rzadziej można sobie pozwolić na wycieczki w promieniu do100 kilometrów. Za czasów PO praktycznie dwa czy trzy razy w miesiącu z rodziną wyjeżdżałem na weekend a koszt rozrywek i konsumpcji nie stanowił problemu. Teraz zarabiam niby dużo więcej ale najczęściej wolna sobota to polana, park albo rower. Bieda też ma plusy. Biedniej ale zdrowiej. Choć rodzina woli na bogato z płatnymi rozrywkami i dobrym obiadem w restauracji - żeby było jak dawniej. Klasa średnia za sprawą PiS równa do ubogich a zamożni raczej doTolkmicka nie zawitają. Biorcy socjalu raczej też. Może nieliczni.
  • @Cz - Czasem mnie wk.. iasz, ale czasem trudno nie przyznać Ci racji. Atrakcja może i fajna, ale bardziej dla lokalnych, bo kto tu z daleka przyjedzie bryknąć się taką drezyną, a lokalnie to mamy 80% nieudaczników narzekających, za najniższą krajową i że nie ma pracy takiej, jaką by chcieli i głównie obwiniają za to UM. Nie siebie, nie swoje wykształcenie i kwalifikacje.120 za przejażdżkę - niby mało, bo przecież 25 pln na osobę, ale już widzę jak pomysłodawca zbiera kasę od zaproszonych. Yhym. Na pewno. Szczególnie jak weźmie swoje dzieci na wycieczkę i po powrocie zażąda od nich zwrotu kosztów. Akurat u mnie to jest jak u Ciebie "za PO", ale takich to dzisiaj ze świecą szukać. Konkludując, atrakcja dla tych, co ich jeszcze obecne koszty utrzymania państwa nie rozj.. ły i mogą sobie pozwolić. Z coraz bardziej zaciśniętymi zębami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    MajorTom(2023-04-12)
  • @Cz - Wyjeżdżałeś na kredyt teraz musisz te kredyty spłacać. Dobrze, że masz z czego. A pieniążki trafiają do banków nie polskich dlatego jeszcze tam elita żyje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    życie na kredyt(2023-04-12)
Reklama