UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • .. .. .działania oszołomów ciąg dalszy
  • wstyd to kraść! w nosie mam kto uśmieje się i jak głośno w Polsce na okoliczność tego referendum, w nosie mam kto je organizuje, w nosie mam czy stoi ono w kolizji z porządkiem formalnym- nie chcę kolejnej dekady tkwić w województwie warmińsko- mazurskim! Chcę oszczędności budżetowych za sprawą likwidacji niepotrzebnych służb! Chcę dużo więcej, a losy Elbląga nie są mi obojętne, nie ma mocy sprawczych. .. a ja złożę swój podpis na " śmiesznej" karcie referendalnej, mogę wystawić się na śmieszność- w nosie mam śmiech! Będzie głośno? A niech będzie! Opole wywalczyło województwo opolskie, może ten zryw kogoś w Olsztynie i Warszawie trochę wytrąci z równowagi, da do myślenia- może to będzie początek do logicznej polityki terytorialnej. Co zaś tyczy radnych i prezydenta, skompromitowali się decyzją w sprawie SM, 1,5 mln złotych można było przeznaczyć na prewencję Policji i pomoc najuboższym elblążanom. Mam w nosie śmiech!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    chcęreferendum(2014-08-08)
Reklama